2019.02.07

G. Landsbergis: „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje“

Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai šią savaitę tęsia regioninių vizitų kampaniją „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje“, kurios metu partijos atstovai – kandidatai savivaldos rinkimuose ir Seimo nariai – keliaus po regionus ir nuo „durų iki durų“ bendraus su vietos gyventojais, kviesdami aktyviai dalyvauti savivaldos rinkimuose kovo 3 d.

G. Landsbergis: „Pasibelsime į duris visoje Lietuvoje“

Šią savaitę numatyti parlamentarų vizitai:

vasario 17 d. Lazdijų ir Alytaus rajonus lankys TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis, į Kaišiadoris vyks parlamentaras Laurynas Kasčiūnas, Šakiuose „nuo durų iki durų“ eis Seimo narė Irena Haase, Utenoje – Seimo švietimo ir mokslo komiteto narys Edmundas Pupinis, Seimo Ekonomikos komiteto narys Andrius Kupčinskas lankysis Jurbarke ir Veliuonoje, TS-LKD pirmininko pavaduotoja Radvilė Morkūnaitė Mikulėnienė – Kazlų Rūdoje, Seimo Kaimo reikalų komiteto narys Kazys Starkevičius – Jurbarke, kandidatė į Prezidentus Ingrida Šimonytė – vyks  į Šilutę.

Sekmadienį, taip pat „nuo durų iki durų“ su savanoriais keliaus regionų lyderiai. Klaipėdos r. – kandidatė į meres Rasa Petrauskienė, Raseiniuose – kandidatas į merus Andrius Bautronis, Tauragėje –  kandidatė į meres Giedrė Stulginskienė, Varėnoje – kandidatas į merus Giedrius Samulevičius, Ukmergėje – kandidatė į meres Agnė Balčiūnienė, Marijampolėje –  kandidatas į merus Kostas Jankauskas.

„Pastaruoju metu jaučiame žmonių norą kalbėtis gyvai, susitikti akis į akį, todėl pradėjome dar aktyviau bendrauti su gyventojais jiems priimtinesniais būdais – tiesiogiai bendruomenėse ar su būriu savanorių einant nuo durų prie durų, klausiant ir įsiklausant, kokiais rūpesčiais žmonės gyvena. Jaučiame, kad neretai žmonių lūkesčiai lieka neišgirsti, todėl jie priversti pasirinkti emigraciją. Nors šie lūkesčiai yra natūralūs, teisingi ir suprantami. Žmonės nori turėti kokybiškas komunalines, socialines ir sveikatos paslaugas savo mieste ar miestelyje, kokybišką vaikų švietimą, už kurį nereikėtų papildomai mokėti iš savo kišenės, patogias susisiekimo paslaugas. Todėl esame pasiryžę pasiekti, kad toks žmonių lūkestis dėl valstybės ir savivaldybės institucijų suteikiamų paslaugų būtų tinkamai išpildytas visoje Lietuvoje. Esame įsitikinę, kad sąžiningai ir profesionaliai dirbdami, galime tai pasiekti“, – pažymėjo TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti