2019.09.05

G. Landsbergis pasveikino arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių

G. Landsbergis pasveikino arkivyskupą emeritą Sigitą Tamkevičių

Šiandien Kaune Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis susitikęs su Kauno Arkivyskupu emeritu Sigitu Tamkevičiumi pasveikino jį su Popiežiaus Pranciškaus įvertinimu ir paskelbimu kardinolu.

„Nuoširdžiai džiaugiuosi, jog Šventasis Tėvas įvertino Kauno Arkivyskupo emerito Sigito Tamkevičiaus pasiaukojimą Bažnyčiai ir Tėvynei. Neabejoju, kad visą gyvenimą už laisvą Tėvynę ir galimybę laisvai išpažinti tikėjimą kovojusį, nesitikint nei titulų, nei apdovanojimų. Tačiau šis kardinolo titulas tikrai nėra vien dar vieni garbingi „antpečiai“. Tai – autoritetingas įvertinimas tos Sigito Tamkevičiaus ir grupės bendražygių Didžiosios dvasinės kovos, kuri tapo Laisvės partizanų žygdarbio pratęsimu ir buvo esminė atrama Sąjūdžiui ir tai dvasios revoliucijai, kuri išsklaidė sovietines sutemas“, – teigė G. Landsbergis.

Pasak Gabrieliaus Landsbergio, galime didžiuotis, jog popiežius Pranciškus būtent lietuvį, laisvės kovų didvyrį, pasirinko vienu iš savo kardinolų.

„Tai Pontifiko žodžiams, pasakytiems Lietuvoje, kad mes, nors ir esame santykinai neskaitlinga tauta, turime ypatingą misiją pasaulyje, suteikia dar daugiau svarumo”, – pažymėjo G. Landsbergis.

 

Susitikimo nuotraukos pridedamos.

/3 1

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti