2019.10.23

G. Landsbergis reikalauja moratoriumo valdžios institucijų išlaidų didinimui

G. Landsbergis reikalauja moratoriumo valdžios institucijų išlaidų didinimui

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, ragindamas susilaikyti nuo bet kokių asignavimų didinimo Seimui, Vyriausybei ir Prezidentūrai, kol yra kalbama apie naujus mokesčius.

„Neatsakinga kalbėti apie biudžeto didinimą Seimui ar Vyriausybės pastato renovavimą, kai visuomenė yra skaldoma pasiūlymais dėl naujų mokesčių. Siūlau moratoriumą bet kokiam rezidencijų ir pastatų gražinimui, kai yra keliami mokesčiai“, – sakė TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Kitų metų biudžete asignavimus Seimo kanceliarijai ketinama didinti 4,1 mln. Eur., Vyriausybės kanceliarijai – 1,7 mln. eurų – be kita ko, ruošiamasi rekonstruoti Vyriausybės pastatą sostinės centre.  Pastarajam tikslui kitų metų biudžeto projekte numatyti 795 tūkst. eurų vien techniniam projektui parengti.

Prezidentūra kitąmet turėtų gauti kone 1,5 mln. eurų daugiau nei šiemet – septynis milijonus du šimtus tūkstančių eurų. Numatomos didesnės komandiruočių ir reprezentacijos išlaidos. Taip pat planuojama Prezidento rezidencijos Turniškėse remontui skirti 359 tūkst. eurų.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti