2019.03.18

G. Landsbergis rytoj persiskiepys nuo tymų, atkreipdamas visuomenės dėmesį į skiepijimosi privalomumą

G. Landsbergis rytoj persiskiepys nuo tymų, atkreipdamas visuomenės dėmesį į skiepijimosi privalomumą.

Siekdamas atkreipti valdžios ir visuomenės dėmesį į šiuo metu Lietuvoje labai sparčiai plintantį tymų protrūkį Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis rytoj Seimo posėdžių pertraukos metu, apie 13.30 val., vyks persiskiepyti nuo tymų. Susidomėjusiems žiniasklaidos atstovams bus galimybė filmuoti ir fotografuoti.

„Šiuo metu Lietuvoje susiduriame su labai pavojingu ir sparčiai plintančiu tymų protrūkiu ir net trečdalis susirgusiųjų yra vaikai. Vienintelė veiksminga apsisaugojimo nuo šios ligos priemonė yra skiepai, tačiau jie šiandien nėra privalomi, o tik rekomenduojami. Dėl anti-skiepininkų judėjimo skleidžiamos propagandos bei valdžios abejingumo noriu asmeniniu pavyzdžiu atkreipti dėmesį į šią didelę problemą bei nedelsiant pradėti viešą diskusiją dėl skubių priemonių tymų protrūkiui stabdyti, įskaitant skiepų privalomumo įtvirtinimą įstatymu“, – teigė G. Landsbergis.

Seimo narys persiskiepys klinikoje „Endemik“ rytoj apie 13.30 val. (Savanorių pr. 6A, Vilnius).

Rytoj, 10.30 val., Seimo spaudos konferencijų salėje vyks Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotojos Radvilės Morkūnaitė-Mikulėnienės spaudos konferencija „Skiepai – saugiausias būdas užkirsti kelią užkrečiamosioms infekcinėms ligoms“. Spaudos konferencijoje dalyvaus ULAC atstovai, gydytojai infektologai.

2018 m. Lietuvoje buvo registruota 30 susirgimų tymais, o 2019 metais iki kovo 16 d. jau patvirtinti 159 susirgimai, trečdalis susirgusiųjų – vaikai.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti