2018.10.26

G. Landsbergis sveikina naujai atsiradusią Seimo pirmininko drąsą paprieštarauti R. Karbauskiui

G. Landsbergis sveikina naujai atsiradusią Seimo pirmininko drąsą paprieštarauti R. Karbauskiui

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos Seime seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina oficialią Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio poziciją dėl Ramūno Karbauskio raginimų išformuoti Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) bei grasinimų apkaltomis. Šiandien G. Landsbergis gavo oficialų atsakymą iš Seimo pirmininko Viktoro Pranckiečio, kuriame jis pareiškė, kad pasitiki Seimo deleguotu VTEK nariu bei jam nėra žinoma apie iniciatyvas atleisti kitus VTEK narius.

„Džiaugiuosi, kad Seimo pirmininkas, matyt, ramiai apgalvojęs situaciją bei įvertinęs pasigirdusią kritiką dėl menkinamo jo autoriteto, vis dėlto išdrįso pasipriešinti Ramūno Karbauskio diktatui bei ketinimams išformuoti VTEK komisiją. Tikimės, kad tokia naujai atsiradusi drąsa nebus vienkartinis veiksmas. Jei Seimo pirmininkas imtųsi ir ateityje dažniau ir nuosekliai priešintis nedemokratinėms LVŽS lyderio ir Agnės Širinskienės iniciatyvoms, Seime atsirastų kitų politinių jėgų, kurios galėtų tapti Seimo pirmininko atrama, jei R. Karbauskis siektų jo atleidimo“, – teigė G. Landsbergis.

TS-LKD Frakcijos seniūno klausimas raštu Seimo pirmininkui ir jo atsakymas raštu – pridedami.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti