2016.09.01

Gabrielius Landsbergis sveikina su Rugsėjo 1-ąja

Gabrielius Landsbergis sveikina su Rugsėjo 1-ąja

Mieli bendražygiai, 

Mūsų, TS-LKD bendruomenei, ši diena, ši rugsėjo 1-osios šventė – ypatinga. Šiandien būtent švietimą laikome vienu iš pagrindinių valstybės prioritetų. Keliame sau aiškų tikslą – sudaryti sąlygas gauti geriausią išsilavinimą kiekvienam to siekiančiam vaikui visoje Lietuvoje, nepriklausomai nuo geografinės vietos ar šeimos socialinės padėties. O mokytojo profesijos prestižo atkūrimas – yra pirmaeilis uždavinys šiame kelyje.

Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių dieną, ne tik išleidžiame vaikus ir anūkus į mokyklas, universitetus, bet ir prisimename savo mokslo metų pradžias. Man asmeniškai ši diena visada yra didelė šventė. Prisimindamas savo mokyklos ir universiteto metus, stebiu augančius vaikus, besijaudinančius dėl būsimų mokslo metų ir galvojančius, kokie jie bus šįsyk.  

Rengdamas ir išleisdamas juos mokytis ir sau keliu asmeninį tikslą, kad mokslas ir žinios, nuolatinis žinių gilinimas taptų nenutrūkstamu prioritetu, kaip ir mokslas visą gyvenimą. 

Tikiu, kad žinių siekis – išskiria mūsų, TS-LKD, bendruomenę iš kitų politinių partijų bei bendruomenių. 

Šiandien taip pat žengiame į simbolišką rinkimų finišo tiesiąją, kurioje Lietuva rinksis, kuriuo keliu eiti. Kartu rinksimės mes, kokią norime matyti Lietuvą – stagnuojančią, klimstančią neteisybės, korupcijos ir nomenklatūros liūne ar šviesesnę, teisingesnę, neišsivažinėjančią, o sugrįžtančią bei išsilavinusią Lietuvą. 

Turime aiškų planą kaip sukurti gerovę čia, Lietuvoje ir stiprią komandą, kuri tai įgyvendintų. Todėl tvirtai tikiu, kad TS-LKD yra pasirengusi imtis atsakomybės ir kad kiekvienas iš Jūsų galite prisidėti prie bendrų tikslų. 

Linkiu sėkmingų startų rugsėjo 1-ąją – ne tik mūsų švietimo bendruomenei, bet ir kandidatams, jų pagalbininkams bei visai didelei TS-LKD šeimai.

Nuoširdžiai Jūsų,

Gabrielius Landsbergis

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas

 

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti