2018.06.26

Generalinė prokuratūra dėl V. Semeškos atsisakė pradėti tyrimą nesant tam pagrindo

Generalinė prokuratūra dėl V. Semeškos atsisakė pradėti tyrimą nesant tam pagrindo.

Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) narys Vilius Semeška atskiru prašymu išimties tvarka gavo informaciją iš Prokuratūros dėl 2018 m. gegužės 21 d. Druskininkų savivaldybės Etikos komisijos kreipimosi, kuriame prašoma ištirti aplinkybes, ar V. Semeška teisėtai įgijo banko tarnautojo kvalifikaciją ir ekonomikos bakalauro bei magistro laipsnius. Birželio 19 d. Vilniaus apygardos prokuratūra nutarė atsisakyti taikyti viešojo intereso gynimo priemones nesant tam pagrindo. Nepaisant to, Druskininkų savivaldybės administracija savo pranešime išplatino priešingą ir tikrovės neatitinkančią informaciją.

„Pastarosiomis dienomis susidūriau su lavina dezinformacijos ir bandymų apšmeižti mane skleidžiant melagingas žinias. Esu principingas Druskininkų savivaldybės opozicijos atstovas, todėl savivaldybės administracija, su meru Ričardu Malinausku priešakyje, visomis įmanomomis priemonėmis bando mane palaužti. Neslėpsiu, kad tokį psichologinį spaudimą atlaikyti gana sunku, tačiau tiesa yra mano pusėje ir tai dar kartą konstatavo Prokuratūra“, – komentavo V. Semeška.

Priminsime, kad V. Semeška į VRK yra deleguotas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos. Pirmininkas Gabrielius Landsbergis šiuo atveju viešai pareiškė pasitikėjimą partijos deleguotu atstovu ir šią situaciją pavadino eiliniu bandymu susistoti su opozicija tiek Druskininkų savivaldybės, tiek Seimo valdančiosios daugumos.

 

Kitos aktualijos

2019.12.06

Jei sąžinė išjungta – padėti nebegalime

Jei sąžinė išjungta – padėti nebegalime
Skaityti daugiau
2019.12.05

Europos Parlamente su pilietinės visuomenės atstovais ir ekspertais aptartos ES Rytų Partnerystės politikos gairės

Europos Parlamente su pilietinės visuomenės atstovais ir ekspertais aptartos ES Rytų Partnerystės politikos gairės
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti