TS-LKD
2024.06.22

Informacija apie atvirų TS-LKD rinkimų balsavimo vietas ir laikus

Informacija apie atvirų TS-LKD rinkimų balsavimo vietas ir laikus

Atviras TS-LKD kandidatų į Lietuvos Respublikos Seimą reitingavimas vyks š. m. birželio 29 ir 30 dienomis. Savivaldybėse, kuriose rinkimuose dalyvaujančių asmenų skaičius viršija 1 tūkst. balsuojančiųjų (Vilniaus ir Kauno miestuose bei Kauno rajone) reitingavimas vyks abi dienas, kitose savivaldybėse – antrąją balsavimo dieną, birželio 30 d.

TS-LKD nariai balsuoti kviečiami toje savivaldybėje, kurios skyriui priklauso. Partijai nepriklausantys rinkimų dalyviai galės balsuoti toje savivaldybėje, kurioje pasirinko balsuoti, registruodamiesi dalyvauti atviruose rinkimuose. Asmenys, kurie iki š. m. birželio 20 d. informavo Centrinę rinkimų komisiją apie balsavimo vietos keitimą, balsuoti galės toje savivaldybėje, kurioje pageidavo.

Atvirame balsavime gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai nuo 16 metų, nepriklausantys jokiai kitai politinei partijai ar komitetui, pritariantys konservatorių veiklai ir vertybėms, iki š. m. birželio 20 d. užsiregistravę ir iš anksto įtraukti į TS-LKD atvirų rinkimų rinkėjų sąrašą. Partijos nariai ir rėmėjai rinkimuose dalyvauja be atskiros registracijos.

Visą TS-LKD pretendentų į kandidatus dalyvauti 2024 m. Seimo rinkimuose sąrašą galima rasti čia: https://demokratijossvente.lt/kandidatai. Rinkimų metu reitinguoti galima iki 15 kandidatų.

Atvykstant balsuoti yra reikalinga su savimi turėti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Atvirų rinkimų balsavimo laikai ir vietos pateikiami čia bei lentelėje žemiau:

 

Eil. Nr.
Savivaldybės pavadinimas
Balsavimo data
Balsavimo laikas
Balsavimo vieta
1
Akmenės
2024-06-30
12:00-15:00
Respublikos g. 11A, Naujoji Akmenė, (VšĮ „Naujosios Akmenės sanatorija“ viešbučio konferencijų salė, I a.)
2
Alytaus m.
2024-06-30
10:00-18:00
Senoji g. 8, Alytus (TS-LKD būstinė, navigacijos paieškoje vieta randama tik įvedus: Senoji g. 23, Alytus, ant pastato nurodytas adresas Senoji 8)
3
Alytaus r.
2024-06-30
10:00-18:00
S. Dariaus ir S. Girėno g. 10, Alytus (Alytaus Šaulių namai)
4
Anykščių
2024-06-30
10:00-16:00
Vilniaus g. 10, Anykščiai (Anykščių parapijos namuose, I a.
5
Birštono
2024-06-30
13:00-15:00
Birutės g. 10A, Birštonas (Birštono Caritas bendruomenės namuose)
6
Biržų
2024-06-30
12:00-18:00
Karaimų g. 5-4, Biržai
7
Druskininkų
2024-06-30
14:00-18:00
K. Dineikos g. 1, Druskininkai (Spa Vilnius Druskininkai)
8
Elektrėnų
2024-06-30
10:00-16:00
Rungos g. 22 Elektrėnai (Elektrėnų skyriaus būstinėje)
9
Ignalinos
2024-06-30
16:00-18:00
Atgimimo g. 21, Ignalina
10
Jonavos
2024-06-30
10:30-18:00
J. Basanavičiaus g.7, Jonava (Jonavos švietimo pagalbos centras)
11
Joniškio
2024-06-30
11:30-15:00
Upytės 9-1, Joniškis
12
Jurbarko sk.
2024-06-30
14:00-18:00
Kauno g. 36, Jurbarkas (Skyriaus būstinės patalpose)
13
Kaišiadorių
2024-06-30
10:00-18:00
Gedimino g. 57, Kaišiadorys (II a., skyriaus būstinėje)
14
Kalvarijos
2024-06-30
11:00-16:00
Laisvės g. 2, Kalvarija (Kalvarijos savivaldybės viešoji biblioteka)
15
Kauno sueiga
2024-06-29 ir 2024-06-30
10:00-18:00
Vilniaus g. 39, Kaunas. (TS-LKD Kauno m. skyrių sueigos būstinėje)
16
Kauno r.
2024-06-29 ir 2024-06-30
2024-06-29 13:00-18:00; 2024-06-30 8:00-18:00
Studentų g. 11, Akademija , Kauno r. (VDU Žemės ūkio universitetas, centriniai rūmai, II a. foje)
17
Kazlų Rūdos
2024-06-30
10:00-15:00
Atgimimo 8A g., Kazlų Rūda
18
Kėdainių
2024-06-30
9:00-15:00
Josvainių g. 40, Kėdainiai (Kėdainių Švietimo pagalbos centro salėje)
19
Kelmės
2024-06-30
10:00-18:00
Laucevičiaus g. 2, Kelmė (Samariečių bendrijos namuose).
20
Klaipėdos m.
2024-06-30
10:00-18:00
Liepų g. 3, Klaipėda (TS-LKD būstinė)
21
Klaipėdos r.
2024-06-30
10:00-18:00
Turgaus g. 13B, Klaipėdos rajonas, Gargždai (III aukštas)
22
Kretingos
2024-06-30
12:00-16:00
J. K.  Chodkevičiaus g. 10, Kretinga (TS-LKD Kretingos skyriaus būstinė)
23
Kupiškio
2024-06-30
13:00-18:00
L. Stuokos-Gucevičiaus a. 14, Kupiškis (3 aukštas)
24
Lazdijų
2024-06-30
10:00-18:00
Nepriklausomybės a. 2, Lazdijai
25
Marijampolės
2024-06-30
9:00-18:00
Basanavičiaus a. 16, Marijampolė (skyriaus būstinėje)
26
Mažeikių
2024-06-30
13:00-18:00
V. Burbos g. 3, Mažeikiai
27
Molėtų
2024-06-30
9:00-17:00
Vilniaus g. 44, Molėtai (Molėtų raj. savivaldybės II a. salė)
28
Neringos
2024-06-30
10:00-13:00
Taikos g. 17, Neringa (Nidos bendruomenės namai)
29
Pagėgių
2024-06-30
15:00-17:00
Vilniaus g. 1a, Pagėgiai
30
Pakruojo
2024-06-30
12:00-15:00
Vytauto Didžiojo g. 50-1, Pakruojis
31
Palangos
2024-06-30
10:00-18:00
Žvejų g. 1, Palanga (Poilsio ir reabilitacijos centre „Pušynas“)
32
Panevėžio m.
2024-06-30
10:00-18:00
Respublikos g. 36, Panevėžys
33
Panevėžio r.
2024-06-30
12:00-18:00
Vasario 16-osios g.  27, Panevėžys (Panevėžio rajono savivaldybės patalpose)
34
Pasvalio
2024-06-30
12:00-18:00
Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys (Pasvalio rajono savivaldybėje, II a. foje)
35
Plungės
2024-06-30
9:00-18:00
Vytauto g. 7, Plungė ( TS-LKD Plungės sk. būstinėje)
36
Prienų
2024-06-30
11:00-18:00
Vytauto g. 33, Prienai (Prienų skyriaus būstinėje)
37
Radviliškio
2024-06-30
11:00-17:00
Maironio g. 10, Radviliškis (Radviliškio miesto kultūros centras)
38
Raseinių
2024-06-30
10:00-18:00
Sporto g. 8A, Raseiniai (TS-LKD būstinė)
39
Rietavo
2024-06-30
12:00-18:00
L. Ivinskio g. 4, Rietavas
40
Rokiškio
2024-06-30
10:00-16:00
Sąjūdžio a.1, Rokiškis (I a., savivaldybės salė)
41
Skuodo
2024-06-30
13:00-18:00
Vytauto g. 9, Skuodas (Skuodo informacijos centre)
42
Šakių
2024-06-30
11:00-17:00
V. Kudirkos g. 90-2, Šakiai (Skyriaus būstinės patalpose)
43
Šalčininkų
2024-06-30
10:00-11:00
Šv. Jono Pauliaus II g. 3, Šalčininkai
44
Šiaulių m.
2024-06-30
13:00-18:00
A. Mickevičiaus g. 2a, Šiauliai (III aukšte)
45
Šiaulių r.
2024-06-30
15:00-18:00
J. Basanavičiaus 7, Kuršėnai (II a., LPKTS Kuršėnų sk. būstinė)
46
Šilalės
2024-06-30
10:00-18:00
J. Basanavičiaus g. 4-11A, Šilalė (LR Seimo nario Jono Gudausko biuras)
47
Šilutės
2024-06-30
11:00-18:00
Lietuvininku g. 17, Šilutė (II a., Šilutės seniūnija)
48
Širvintų
2024-06-30
11:00-14:00
Vilniaus g. 77, Širvintos  (III a., Širvintų TS-LKD būstinė)
49
Švenčionių
2024-06-30
14:00-18:00
Vilniaus g. 8, Švenčionys (restorano „Beržuvis“ mažojoje salėje)
50
Tauragės
2024-06-30
10:00-18:00
Bažnyčių g. 22, Tauragė (Skyriaus būstinė)
51
Telšių
2024-06-30
10:00-15:00
Respublikos g. 55, Telšiai
52
Trakų
2024-06-30
12:00-18:00
Vytauto g. 46, Trakai
53
Ukmergės
2024-06-30
11:00-16:00
Kauno g. 16-4, Ukmergė
54
Utenos
2024-06-30
10:00-18:00
Maironio g.  12, Utena (Seimo nario E. Pupinio biuras)
55
Varėnos
2024-06-30
9:00-18:00
Vytauto g. 8, Varėna (Skyriaus būstinėje)
56
Vilkaviškio
2024-06-30
10:00-15:00
Gedimino g. 19, Vilkaviškis
57
Vilniaus sueiga
2024-06-29 ir 2024-06-30
2024-06-29 10:00-18:00 ; 2024-06-30 11:00-18:00
Konstitucijos pr. 3,  Vilnius (Vilniaus m. savivaldybės I a.)
58
Vilniaus r.
2024-06-30
12:00-18:00
Gedimino pr. 1, Vilnius (Sąjūdžio būstinė)
59
Visagino
2024-06-30
14:30-16:00
Taikos pr. 68, Visaginas
60
Zarasų
2024-06-30
13:00-18:00
Sėlių a. 20-9, Zarasai
61
Briuselio
2024-06-30
13:00-16:30 (Briuselio laiku)
EPP Headquarters, Rue du Commerce 10, 1000 Bruxelles

 

Kitos aktualijos

TS-LKD
2024.07.18

TS-LKD Taryba patvirtino programos Lietuvos ateičiai gaires

TS-LKD Taryba patvirtino programos Lietuvos ateičiai gaires
Skaityti daugiau
TS-LKD
2024.07.01

TS-LKD baigė reitinguoti kandidatų sąrašą: sąrašo priekyje L. Kasčiūnas, R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, M. Lingė

TS-LKD baigė reitinguoti kandidatų sąrašą: sąrašo priekyje L. Kasčiūnas, R. Morkūnaitė-Mikulėnienė, M. Lingė
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų