Atviras TS-LKD kandidatų į Europos Parlamentą reitingavimas vyks š.m. lapkričio 11 ir 12 dienomis. Savivaldybėse, kuriose rinkimuose dalyvaujančių asmenų skaičius viršija 1,5 tūkst. balsuojančiųjų (Vilniuje ir Kaune) reitingavimas vyks abi dienas, esant mažesniam balsuojančiųjų skaičiui, rinkimai vyks tik antrąją balsavimo dieną – lapkričio 12 d.

TS-LKD nariai balsuoti kviečiami toje savivaldybėje, kurios skyriui priklauso. Partijai nepriklausantys rinkimų dalyviai galės balsuoti toje savivaldybėje, kurioje pasirinko balsuoti registruodamiesi dalyvauti atviruose rinkimuose. Asmenys, kurie iki š.m. lapkričio 2 d. informavo Centrinę rinkimų komisiją apie balsavimo vietos keitimą, balsuoti galės toje savivaldybėje, kurioje pageidavo.

 

Savivaldybė (skyrius) Balsavimo data Balsavimo laikas Balsavimo vieta
Akmenės 2023-11-12 10.00-13.00 Respublikos g.11a , I aukštas, Naujoji Akmenė (viešbutis/kavinė “Sanatorija”)
Alytaus m. 2023-11-12 10.00-18.00 Senoji g. 8, Alytus (TS-LKD būstinė, navigacijos paieškoje vieta randama tik įvedus: Senoji g. 23, Alytus, ant pastato nurodytas adresas Senoji 8)
Alytaus r. 2023-11-12 10.00-18.00 Senoji g. 8, Alytus (TS-LKD būstinė, navigacijos paieškoje vieta randama tik įvedus: Senoji g. 23, Alytus, ant pastato nurodytas adresas Senoji 8)
Anykščių 2023-11-12 9.00-18.00 Vilniaus g. 10, Anykščiai
Birštono 2023-11-12 13.00-18.00 Birutės g. 10A, Birštonas
Biržų 2023-11-12 10.00-13.00 Karaimų g. 5, Biržai
Druskininkų 2023-11-12 14.00-18.00 K. Dineikos g. 1, Druskininkai (SPA Vilnius)
Elektrėnų 2023-11-12 11.00-18.00 Rungos g. 22, Elektrėnai (TS-LKD būstinė)
Ignalinos 2023-11-12 16.00-18.00 Vasario 16-ios g. 2, Ignalina (kavinė “Tėviškėlė”)
Jonavos 2023-11-12 10.00-18.00 Basanavičiaus g.7, Jonava
Joniškio 2023-11-12 13.00-15.00 Upytės 9-1, Joniškis (TS- LKD būstinė)
Jurbarko sk. 2023-11-12 13.00-18.00 Kauno g. 36, Jurbarkas
Kaišiadorių 2023-11-12 10.00-18.00 Gedimino g. 57, Kaišiadorys (TS-LKD būstinė)
Kalvarijos 2023-11-12 11.00-18.00 Laisvės g. 2, Kalvarija (Kalvarijos savivaldybės viešosios bibliotekos salė)
Kauno m 2023-11-11 10.00-18.00 Vilniaus g. 39, Kaunas (TS-LKD būstinė)
2023-11-12 10.00-18.00
Kauno r. 2023-11-12 9.00-18.00 Studentų g. 11, Akademija, Kauno r. sav. (VDU Žemės ūkio akademija)
Kazlų Rūdos 2023-11-12 11.00-16.00 Atgimimo g. 8A, Kazlų Rūda (Senjorų namai)
Kėdainių 2023-11-12 9.00-15.00 Josvainių g. 40, Kėdainiai (Kėdainių švietimo pagalbos tarnybos salė)
Kelmės 2023-11-12 12.00-18.00 Birutės g. 9, Kelmė
Klaipėdos m. 2023-11-12 12.00-16.00 Liepų g. 3, Klaipėda (TS-LKD būstinė)
Klaipėdos r. 2023-11-12 10.00-18.00 Turgaus g. 13B, Gargždai (TS-LKD būstinė)
Kretingos 2023-11-12 12.00-16.00  Chodkevičiaus g. 10. Kretinga (TS-LKD būstinė)
Kupiškio 2023-11-12 10.00-14.00 L. Stuokos-Gucevičiaus a. 14, Kupiškis (TS-LKD būstinė)
Lazdijų 2023-11-12 10.00-18.00 Nepriklausomybės a. 4 Lazdijai
Marijampolės 2023-11-12 9.00-18.00 Basanavičiaus a. 16, Marijampolė
Mažeikių 2023-11-12 13.00-18.00 Burbos g. 3, Mažeikiai
Molėtų 2023-11-12 9.00-17.00 Vilniaus g. 44, Molėtai (Molėtų r. savivaldybė)
Neringos 2023-11-12 12.00-16.00 Liepų g. 3, Klaipėda (TS-LKD būstinė)
Pagėgių 2023-11-12 13.30-14.30 Vilniaus 1a, Pagėgiai (svečių namai ,,Sandora“)
Pakruojo 2023-11-12 12.00-15.00 Vytauto Didžiojo g. 50-1, Pakruojis
Palangos 2023-11-12 10.00-18.00 Žvejų g. 1, Palanga (poilsio ir reabilitacijos centras “Pušynas”)
Panevėžio m. 2023-11-12 8.00-18.00 Respublikos g. 36, Panevėžys
Panevėžio r. 2023-11-12 11.00-16.00 Vasario 16-osios g. 27, Panevėžys (Panevėžio r. savivaldybė)
Pasvalio 2023-11-12 10.00-18.00 Vytauto Didžiojo a. 1, Pasvalys (Pasvalio rajono savivaldybė)
Plungės 2023-11-12 10.00-18.00 Vytauto g. 7, Plungė
Prienų 2023-11-12 9.00-18.00 Vytauto g. 33, Prienai
Radviliškio 2023-11-12 12.00-18.00 Maironio g. 10, Radviliškis (Radviliškio miesto kultūros centras)
Raseinių 2023-11-12 9.00-18.00 Sporto g. 8A, Raseiniai (TS-LKD būstinė)
Rietavo 2023-11-12 10.00-18.00 L. Ivinskio g. 4, Rietavas
Rokiškio 2023-11-12 10.00-18.00 Sąjūdžio a.1, Rokiškis
Skuodo 2023-11-12 13.00-18.00 Vytauto g. 9, Skuodas (Skuodo informacijos centras)
Šakių 2023-11-12 11.00-18.00 Bažnyčios g. 5, Šakiai
Šalčininkų 2023-11-12 10.00-11.00 Šv. Jono Pauliaus II g. 3, Šalčininkai (Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija)
Šiaulių m. 2023-11-12 12.00-16.00 A.Mickevičiaus g. 2a, Šiauliai (TS-LKD būstinė)
Šiaulių r. 2023-11-12 15.00-18.00 J. Basanavičiaus g. 7, Kuršėnai (LPKTF būstinė)
Šilalės 2023-11-12 10.00-18.00 J. Basanavičiaus g. 4-11A, Šilalė (TS-LKD būstinė)
Šilutės 2023-11-12 11.00-18.00 Lietuvninkų g. 17, Šilutė (TS-LKD būstinė)
Širvintų 2023-11-12 11.00-14.00 Vilniaus g.77, Širvintos (TS-LKD būstinė)
Švenčionių 2023-11-12 14.00-18.00 Vilniaus g. 8, 18124, Švenčionys (restorano „Beržuvis“ salė)
Tauragės 2023-11-12 9.00-18.00 Bažnyčių g. 22, Tauragė (TS-LKD būstinė)
Telšių 2023-11-12 12.00-15.00 Respublikos g. 55, Telšiai (TS-LKD būstinė)
Trakų 2023-11-12 12.00-14.00 Karaimų g. 53A, Trakai (Apvalaus stalo klubas, Bibliotekos salė)
Ukmergės 2023-11-12 9.00-14.00 Vasario 16-osios g. 11, Ukmergė (Tolerancijos centras)
Utenos 2023-11-12 10.00-18.00 Maironio g. 12, Utena
Varėnos 2023-11-12 10.00-18.00 Vytauto g. 8, Varėna (TS-LKD būstinė)
Vilkaviškio 2023-11-12 9.00-18.00 Gedimino g. 19, Vilkaviškis (TS-LKD būstinė)
Vilniaus m. 2023-11-11 10.00-18.00 Konstitucijos pr. 3, Vilnius (Vilniaus m. savivaldybė)
2023-11-12 11.00-18.00
Vilniaus r. 2023-11-12 12.00-18.00 Rinktinės g. 50, Vilnius (Vilniaus rajono savivaldybė, Didžioji salė)
Visagino 2023-11-12 15.00-16.30 Taikos pr. 68, Visaginas
Zarasų 2023-11-12 11.00-15.00 Sėlių a. 20-9, Zarasai (TS-LKD būstinė)
Briuselio 2023-11-12 13.00-18.00 NH Brussels EU Berlaymont viesbutis, Boulevard Charlemagne, 11/19, B-1000

 

Atvirame balsavime gali dalyvauti visi Lietuvos piliečiai nuo 16 metų, nepriklausantys jokiai kitai politinei partijai ar komitetui, pritariantys konservatorių veiklai ir vertybėms, iki š.m. spalio 27 d. užsiregistravę ir iš anksto įtraukti į TS-LKD atvirų rinkimų rinkėjų sąrašą. Partijos nariai rinkimuose dalyvauja be atskiros registracijos.

 

Visą TS-LKD pretendentų į kandidatus dalyvauti Europos Parlamento rinkimuose sąrašą galima rasti čia: https://demokratijossvente.lt/europos-parlamento-kandidatai . Rinkimų metu reitinguoti galima iki 5 kandidatų.

 

Jeigu turite klausimų dėl rinkimų, kviečiame kreiptis tel. 860820393 arba el. paštu: [email protected]

Kitos aktualijos

I. Šimonytė
2024.04.17

Ingridos Šimonytės Prezidento rinkimų programa

Ingridos Šimonytės Prezidento rinkimų programa
Skaityti daugiau
TS-LKD
2024.03.03

TS-LKD Taryba patvirtino rinkimų programos nuostatas ir kandidatų sąrašą rinkimams į Europos Parlamentą

TS-LKD Taryba patvirtino rinkimų programos nuostatas ir kandidatų sąrašą rinkimams į Europos Parlamentą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų