2016.09.07

Įsidėmėk

Nota bene reiškia: įsidėmėk, gerai įsižiūrėk.

Nota bene reiškia: įsidėmėk, gerai įsižiūrėk. Vilkų vadas Akela (R.Kiplingo „Džiunglės“) kiekvieną rudenį visuotiniame tautos susirinkime, kur šeimos pristato naujas vadas, ragindavo: „Gerai įsižiūrėkit, vilkai, kad atpažintumėte saviškius. Nota bene.“

Lietuvoje tai irgi praktikuojama. Nuostata akylai įsidėmėti, žinoti bei atpažinti saviškius, kuriems pavyks laimėti „konkursus“, gauti valstybės užsakymus ir sugerti Europos hematogeną, jau įsitvirtino. Papildoma detalė – nerašyta nuomilžių sistema.

Kad įsisavintum srautus, pirmiausia turi įsisavinti šią dvigubą nuostatą. Saviškiai prieš valstybę (ne savo). Nuomilžiai – sau iš valstybės.

Ir funkcionuok sistemiškai. Klaidos diskvalifikuoja, pradėsi gauti špygą. Asmeninės ir grupinės „gerovės valstybė“ ims tolti. Tai būtų labai skaudu. Vilkų tautai, galima ir taip sakyti. Kita tauta, lauko darbininkų, tyliai pykstanti ir balsuojanti kojomis, gali tarti: gana. Mes jus jau įsidėmėjome, atpažįstame.

Nepakaks persodinti į kitą vazonėlį arba urvą. Dingti neketiname, brekšitai mūsų nebelaukia, tad pasitraukite nuo scenos draugiškai. Tebus Lietuva tokia, kokios nori jos žmonės.

Ši mintis kadaise girdėta.

Kitos aktualijos

2019.09.20

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“
Skaityti daugiau
2019.09.19

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.







Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti