K. Starkevičius
2017.02.23

K. Starkevičius aiškinasi dėl galimai neteisėtos LVŽS vicepirmininko veiklos

K. Starkevičius kreipėsi į žemės ūkio ministrą Bronių Markauską dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas neteisėtas Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) vadovų bei darbuotojų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vicepirmininko Viktoro Rinkevičiaus veikas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius kreipėsi į žemės ūkio ministrą Bronių Markauską dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas neteisėtas Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) vadovų bei darbuotojų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vicepirmininko Viktoro Rinkevičiaus veikas.

Ministro klausiama, kaip vertinama situacija, kai buvęs privačios įmonės vadovas ir dabartinis Seimo narys V. Rinkevičius sudarė sutartį su valstybine įmone dėl privačių asmenų duomenų teikimo?

Taip pat domimasi, ar yra daugiau tokių atvejų, kai privačios įmonės yra sudariusios sutartis su NMA dėl privačių asmenų duomenų teikimo apie žemdirbiams skiriamą Europos Sąjungos (ES) paramą?

Kokie numatomi tolimesni ministerijos veiksmai dėl žiniasklaidoje paviešintų faktų apie galimai neteisėtus NMA sandorius su privačiomis įmonėmis?

„Pradėtas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrimas bei žiniasklaidoje paviešinti faktai suneraminto ne tik mane, kaip Seimo narį, buvusį žemės ūkio ministrą dėl galimo ES lėšų grobstymo, bet jaudina ir žemdirbius, kurie tikisi pasinaudoti ES parama. Visuomenei kyla tikrai daug klausimų, todėl kreipiausi į ministrą dėl susidariusios padėties“, – teigė K. Starkevičius.

Kitos aktualijos

E. Zingeris
2021.09.21

Seimas priėmė rezoliuciją dėl narystės Jungtinių Tautų Organizacijoje 30-mečio

Seimas priėmė rezoliuciją dėl narystės Jungtinių Tautų Organizacijoje 30-mečio
Skaityti daugiau
J. Džiugelis
2021.09.16

Seime pristatytos įstatymo pataisos, kurios užtikrintų stabilesnį NVO ir Lietuvos šaulių sąjungos finansavimą

Seime pristatytos įstatymo pataisos, kurios užtikrintų stabilesnį NVO ir Lietuvos šaulių sąjungos finansavimą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti