2017.02.23

K. Starkevičius aiškinasi dėl galimai neteisėtos LVŽS vicepirmininko veiklos

K. Starkevičius kreipėsi į žemės ūkio ministrą Bronių Markauską dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas neteisėtas Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) vadovų bei darbuotojų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vicepirmininko Viktoro Rinkevičiaus veikas.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Kazys Starkevičius kreipėsi į žemės ūkio ministrą Bronių Markauską dėl žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos apie galimas neteisėtas Nacionalinės mokėjimų agentūros (NMA) vadovų bei darbuotojų ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) vicepirmininko Viktoro Rinkevičiaus veikas.

Ministro klausiama, kaip vertinama situacija, kai buvęs privačios įmonės vadovas ir dabartinis Seimo narys V. Rinkevičius sudarė sutartį su valstybine įmone dėl privačių asmenų duomenų teikimo?

Taip pat domimasi, ar yra daugiau tokių atvejų, kai privačios įmonės yra sudariusios sutartis su NMA dėl privačių asmenų duomenų teikimo apie žemdirbiams skiriamą Europos Sąjungos (ES) paramą?

Kokie numatomi tolimesni ministerijos veiksmai dėl žiniasklaidoje paviešintų faktų apie galimai neteisėtus NMA sandorius su privačiomis įmonėmis?

„Pradėtas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos tyrimas bei žiniasklaidoje paviešinti faktai suneraminto ne tik mane, kaip Seimo narį, buvusį žemės ūkio ministrą dėl galimo ES lėšų grobstymo, bet jaudina ir žemdirbius, kurie tikisi pasinaudoti ES parama. Visuomenei kyla tikrai daug klausimų, todėl kreipiausi į ministrą dėl susidariusios padėties“, – teigė K. Starkevičius.

Kitos aktualijos

2020.10.20

G. Landsbergis dėl savavališkai griaunamo namo Perkūno alėjoje kreipėsi į Vyriausybę

G. Landsbergis dėl savavališkai griaunamo namo Perkūno alėjoje kreipėsi į Vyriausybę
Skaityti daugiau
2020.10.17

G. Landsbergis ir J. Šiugždinienė kreipėsi į atsakingas institucijas dėl paveldo niokojimo Kaune

G. Landsbergis ir J. Šiugždinienė kreipėsi į atsakingas institucijas dėl paveldo niokojimo Kaune
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

BALSUOK UŽ TĖVYNĖS SĄJUNGĄ