2018.11.22

Kauno savivaldybei skiriamos paramos iš viešuosius pirkimus laimėjusių įmonių – vienos didžiausių Lietuvoje

Kauno Savivaldybei skiriamos paramos iš viešuosius pirkimus laimėjusių įmonių – vienos didžiausių Lietuvoje

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) atliko tyrimą dėl viešuosius pirkimus laimėjusių įmonių paramos savivaldybėms. Kauno miesto savivaldybė yra viena iš daugiausia paramos gavusiųjų savivaldybių. STT duomenimis, didžiausia sudarytų sutarčių vertė su paramos teikėjais yra sudaryta būtent Kauno miesto savivaldybėje – už beveik 316 mln. eurų.

Anot TS-LKD frakcijos Kauno m. savivaldybėje nario, Kontrolės komiteto pirmininko Vyganto Gudėno, pasirodžiusio tyrimo rezultatai parodė, jog korupcijos rizikos, susijusios su viešųjų pirkimų ir paramos teikimo ryšiu, egzistuoja ne tik Lietuvos ligoninėse, bet ir savivaldoje.

„Viešojoje erdvėje pasirodė informacija, kad Savivaldybės administracijos skelbtų viešųjų pirkimų laimėtojai galimai skyrė paramą Savivaldybei. Todėl kreipėmės į administracijos direktorių, kad Kontrolės komitetui pateiktų informaciją apie 2015-2017 metais gautą paramą ir nurodytų kokiems tikslams ji panaudota. Susiklosčius tokiai situacijai, administracijos vadovas turi išsklaidyti abejones ir miesto visuomenei paaiškinti dėl to kas įvyko ir kokių imsis priemonių, kad panašūs atvejai nepasikartotų ir Savivaldybėje priimami sprendimai būtų skaidrūs“, – teigė V. Gudėnas.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti