2016.12.19

Konkurso „Kalėdinis atvirukas“ kūrybinių darbų parodos atidarymas

Konkurso ir parodos tikslas – paskatinti mokinius dirbti kūrybiškai ir savarankiškai, kuriant mėgautis asmenybės saviraiška, eksperimentuoti atlikimo technikomis: akvarele, guašu, grafinės raiškos priemonėmis ir mišria technika.

Pirmadienį, 11 val., Spaudos konferencijų salėje Seime, įvyko Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės ir Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro direktoriaus Algirdo Sakevičiaus atverta tarptautinio mokinių konkurso „Kalėdinis atvirukas“ kūrybinių darbų parodą.

Konkurso organizatoriai sulaukė kūrinių iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos mokyklų. Iš viso buvo atsiųsti 749 darbai. Atvirukai buvo įvertinti trijose amžiaus grupėse: I amžiaus grupė (7–10 metų), II amžiaus grupė (11–14 metų) ir III amžiaus grupė (15–18 metų). Darbų vertinimo komisija iš kiekvienos amžiaus grupės atrinko po 35 kūrinius, o iš jų – dar po 5 pačius gražiausius atvirukus. Šių 15 darbų autoriai buvo apdovanoti laureatų diplomais ir dovanomis, o parodoje eksponuojami  100 gražiausių atvirukų.

Konkurso ir parodos tikslas – paskatinti mokinius dirbti kūrybiškai ir savarankiškai, kuriant mėgautis asmenybės saviraiška, eksperimentuoti atlikimo technikomis: akvarele, guašu, grafinės raiškos priemonėmis ir mišria technika. Konkurso rengėjai siekė paskatinti mokinius galvoti apie gražiausios žiemos šventės – šventų Kalėdų – nuotaikos kūrimą ir suteikti jiems galimybę įprasminti šios šventės džiaugsmą dailės kūriniuose.

Parodos atidaryme skambės Vilniaus Balio Dvariono dešimtmetės muzikos mokyklos jaunųjų atlikėjų, vadovaujamų mokytojos ekspertės Nijolės Vigelienės, muzikiniai kūriniai.

Parodą globoja Seimo Pirmininko pavaduotoja Irena Degutienė. Konkursą organizavo – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras ir Dailės mokytojų asociacija.

Kalėdinių atvirukų paroda eksponuojama Seimo Jungiamojoje galerijoje, ji veiks iki 2016 m. gruodžio 27 d.

/11 1

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.







Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti