2016.10.19

Kreipėsi į Premjerą dėl galimo išlaidavimo baigiantis Vyriausybės kadencijai

A. Kubilius kreipėsi į Ministrą Pirmininką dėl galimo nepagrįsto išlaidavimo besibaigiant šios Vyriausybės kadencijai.

Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Andrius Kubilius kreipėsi į Ministrą Pirmininką Algirdą Butkevičių, prašydamas pavesti visoms Vyriausybei pavaldžioms institucijoms susilaikyti nuo nepagrįsto išlaidavimo, viešųjų pirkimų ar priėmimų į valstybės tarnybą konkursų skelbimo šiuo pereinamuoju laikotarpiu, kai socialdemokratų Vyriausybė baigią savo kadenciją, o naujoji Vyriausybė dar nesuburta.

Dar 2008 metų pabaigoje, Gedimino Kirkilo vadovaujama Vyriausybė, socialdemokratams pralaimėjus Seimo rinkimus, nepaisydama prasidėjusios globalios krizės ėmėsi išlaidauti, išmokėdama premijas ir priedus prie atlyginimų darbuotojams bei skubėjo realizuoti įvarius milijoninės apimties viešųjų pirkimų konkursus ar rengti konkursus įvairioms pareigybėms valstybės tarnyboje užimti.

„Panašios žinios šiandien mus pasiekia iš įvairių ministerijų, kur skubama rengti konkursus, savo sąlygomis pritaikytus tam, kad pareigas užimtų žinomi socialdemokratai. Kiek tenka girdėti, taip pat skubama realizuoti įvairius viešųjų pirkimų konkursus, nors jų tikslingumas gali būti labai abejotinas. Tokie kadenciją baigiančios Vyriausybės ar atskirų ministerijų veiksmai neatitinka aukštų vakarietiškos politinės kultūros standartų ir jiems turėtų būti griežtai užkertamas kelias“, – komentavo opozicijos lyderis Andrius Kubilius.

Šiomis dienomis žiniasklaidoje taip pat pasirodė „Delfi“ žurnalisto Mindaugo Jackevičius straipsnis, kuriame aprašoma kaip „socialdemokratų valdomoje Susisiekimo ministerijoje rugsėjo 5 d. vykusį konkursą į Aukštaitijos siaurojo geležinkelio direktoriaus pareigas laimėjo socialdemokratas Žydrūnas Kvedaras“, neturintis tam reikalingos kvalifikacijos ir save jau diskreditavęs, kai ėjo tokias pačias pareigas anksčiau.

 

Kreipimasis į Ministrą Pirmininką pridedamas.

 

Kitos aktualijos

2020.07.07

Neįspėjusi apie nesaugias apsaugos priemones Sveikatos apsaugos ministerija sukėlė grėsmę tūkstančių žmonių sveikatai

Neįspėjusi apie nesaugias apsaugos priemones Sveikatos apsaugos ministerija sukėlė grėsmę tūkstančių žmonių sveikatai
Skaityti daugiau
2020.07.07

Kandidatė Mėguvos apygardoje V. Skeberdytė atsiima savo kandidatūrą

Kandidatė Mėguvos apygardoje V. Skeberdytė atsiima savo kandidatūrą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti