2017.04.14

Kultūros ministrės klausiama, ar A. Imbrasas neprarado jos pasitikėjimo

Kultūros ministrės klausiama, ar po viešumoje pasirodžiusios informacijos viceministras A. Imbrasas neprarado jos pasitikėjimo.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos nariai kreipėsi į kultūros ministrę Lianą Ruokytę-Jonsson, prašydami įvertinti, ar viceministras Audronius Imbrasas neprarado jos pasitikėjimo ir toliau gali užimti šias pareigas.

Kaip skelbiama žiniasklaidoje, A. Imbrasas buvo įdarbintas VŠĮ „Vilniaus festivaliai“ antraeilėse pareigose. Ten buvo įdarbinti Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro direktorius Gintautas Kėvišas bei kiti nacionalinių, valstybės turtą valdančių, kultūros įstaigų vadovai.

 „Įvertinus viešai skelbiamą informaciją, kyla rimtų abejonių, ar šie asmenys nebuvo įdarbinti fiktyviai bei didelis susirūpinimas dėl šios įstaigos veiklos ir mokesčių mokėtojų pinigų panaudojimo skaidrumo“, – sako vienas iš kreipimosi autorių Vytautas Juozapaitis.

Dar 2009 m. vykdytas išorinis auditas pateikė nepalankias šiai įstaigai išvadas ir siūlė ją likviduoti.

Parlamentarai ministrės teiraujasi, ar skiriant A. Imbrasą viceministru jai buvo žinoma informacija apie VŠĮ „Vilniaus festivaliai“ auditą ir jo neigiamus rezultatus? Taip pat atkreipia dėmesį, kad A. Imbrasas šiuo metu ministerijoje vykdo paramos meno kūrėjams bei Kultūros tarybos, skirstančios paramą, kontrolę.

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti