M. Navickienė
2018.05.25

„Kviečiame švęsti 115-ąjį Naujosios Vilnios gimtadienį“

„Kviečiame švęsti 115-ąjį Naujosios Vilnios gimtadienį“

Šių metų gegužės 26 d., šeštadienį, Naujosios Vilnios kultūros centro pievelėje vyks Naujosios Vilnios 115-asis gimtadienis. Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narė Monika Navickienė atstovaudama Naujosios Vilnios bendruomenę kviečia visus gyventojus atvykti į šventę ir praleisti turiningą popietę kartu.

Šventės metu vyks daug užsiėmimų vaikams: Knygos teatro studija organizuoja edukacines vaidybines dirbtuves vaikams kartu su teatro aktoriais, Šeimos centras „Kartu saldu“ praves kūrybines dirbtuves vaikams ir jų tėveliams. Taip pat lankytojų lauks Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Perkūno kuopos ekspocizija, o policijos komisariatas supažindins su kriminologinėmis situacijomis ir praves saugos eismo pamokėles vaikams.

Nuotykių ištroškę šventės dalyviai bus kviečiami į pažintinį žygį po Naująją Vilnią, o diskusijų pasiilgę susitiks su žurnaliste Regina Statkuviene forume apie Naujosios Vilnios bendruomenės daugiakultūriškumą. Po intensyvios programos dalyvių lauks gyvo garso koncertas, vedamas renginių vedėjo Žygio Stakėno, kuriame išvysime Naujosios Vilnios mokyklų, gimnazijų bei kitų svečių pasirodymus.

„Naujoji Vilnia yra iš tiesų labai išskirtinė ir unikali vieta, kurioje tarpusavyje dera tiek gamtos grožis, tiek daugiakultūris gyventojų potencialas, tiek palanki miesto infrastruktūra. Labai tikiu, kad Naujoji Vilnia jau labai greitai atras pelnytą savo vietą kaip vienas iš patraukliausių Vilniaus rajonų. Džiaugiuosi galėdama atstovauti šią bendruomenę ir visų gyventojų vardu pakviesti svečius į Naujosios Vilnios gimtadienį“, – teigė šventės globėja M. Navickienė.

Organizatoriai kviečia pasirinkti jums patinkančią erdvę ar veiklą bei nuotaikingai atšvęsti Naujosios Vilnios 115-jį gimtadienį! Šiai progai skirtų renginių maratonas prasideda. Pabrėžiama, kad dalyvavimas šventėje yra nemokamas, o joje laukiami ne tik Naujosios Vilnios gyventojai, bet ir visi vilniečiai bei miesto svečiai.

Kitos aktualijos

A. Vyšniauskas
2021.06.22

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei
Skaityti daugiau
M. Lingė
2021.06.16

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti