2017.03.27

L. Linkevičiaus tylėjimas dėl Rusijos agresijos nedaro garbės Lietuvai

Reaguodamas į savaitgalį įvykusį Kremliaus susidorojimą su opozicija ir taikiais demonstrantais, protestavusiais prieš valdžios korupciją, G. Landsbergis pasigenda Užsienio reikalų ministerijos reakcijos.

Reaguodamas į savaitgalį įvykusį Kremliaus susidorojimą su opozicija ir taikiais demonstrantais, protestavusiais prieš valdžios korupciją, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininkas Gabrielius Landsbergis pasigenda Užsienio reikalų ministerijos reakcijos.

„Užsienio reikalų ministerijos pasirinkimas tylėti ir nereaguoti į pastarųjų dienų įvykius kaimyninėje Rusijoje, kur brutaliai susidorota su opozicija ir pamintos demokratinės teisės, yra gėdingas ir nepateisinamas. Ministro L. Linkevičiaus konformistinis tylėjimas gali būti matomas kaip nusisukimas nuo demokratinių Rusijos politinių jėgų ir demokratinės Rusijos siekio. Tai tikrai nedaro garbės Lietuvos diplomatijai, kuri bandė pristatyti save kaip Rusijos ekspertę, tačiau nesugeba net suformuluoti savo pozicijos. Tai liudija arba ministro konformizmą, arba nepateisinamą aplaidumą einant šias pareigas“, – teigė G. Landsbergis.

Primename, jog savaitgalį tūkstančiai žmonių visoje Rusijoje protestais reikalavo ministro pirmininko D. Medvedevo atsistatydinimo dėl jam keliamų kaltinimų korupcija. Mitingų metu sulaikyta per 500 asmenų, tarp jų ir Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas, kuris organizavo protestus.

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti