2018.03.04

Lietuvos šimtmečio proga Kaune – mezginiai šimtmečio kūdikiams

Kauno miesto TS-LKD narės prisijungė prie asociacijos „Padedu augti“ iniciatyvos „Lietuvai 100 - Sveikas, mažyli“ megzti tautinės vėliavos spalvų kojinaites ir dovanoti jas 2018 metais gimusiems Lietuvos šimtmečio kūdikiams.

Kauno miesto TS-LKD narės prisijungė prie asociacijos „Padedu augti“ iniciatyvos „Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli“ megzti tautinės vėliavos spalvų kojinytes ir dovanoti jas 2018 metais gimusiems Lietuvos šimtmečio kūdikiams.

Akcija pradėta suomių moterų iniciatyva. Suomija 2017 metais gruodį taip pat šventė 100-ąsias nepriklausomybės metines. Trisplavės kojinytės mezgamos visoje Lietuvoje ir net užsienyje. LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės iniciatyvoje „Vasario 16-ąją švęsk linksmai ir išradingai“ nacionalinė akcija ,,Lietuvai 100 – Sveikas, mažyli” išrinkta net iš 1500 užregistruotų iniciatyvų ir pateko tarp 27 geriausiųjų apdovanotų.

Per vieną mėnesį numezgėme 119 kojinaičių! Daugiausiai kojinaičių – net 47, numezgė Šilainių skyriaus moterys. Nuoširdžiai dėkojame aktyviai pirmininkei Danguolei Juralevičienei. Taip pat, ponioms iš Žaliakalnio skyriaus: M.Bubnienei, E.Mažeikienei, B.Kliučinskienei, G.Jevdokimovai, N.Radžiūnaitei ir D.Skiriūtei; Dainavos, Kalniečių, Centro ir Aleksoto-Vilijampolės skyrių: I.Žilienei, V.Randienei, J.Buškevičienei, taip pat Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos narei, visada švytinčiai gera nuotaika O.Tamošaitienei. Ypač dėkojame Editai Gudišauskienei, kuri ne tik patarė kur pigiau įsigyti geros kokybės siūlų, bet ir pati juos dovanojo ir kartu mezgė su Lampėdžių bendruomene.

Švenčiant Kovo 11-ąją kojinaitės bus įteiktos Kauno Prano Mažylio gimdymo namams. Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad mūsų partiečių mezginiai papuoš ir sušildys pavasario kūdikius.

 

Laura Ramanauskaitė-StašiauskienėTS-LKD Kauno sk. Sueigos pirmininko pavaduotoja

/4 1

Kitos aktualijos

2020.01.29

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą

TS-LKD narys Vilius Semeška ketina kandidatuoti į Seimą
Skaityti daugiau
2020.01.29

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“

„Kauno bendruomenės jaučiasi paliktos sunykti“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti