2018.03.13

„Mes balsuojame ne tik dėl M. Basčio mandato, bet ir dėl to, kiek esame pajėgūs prisidėti prie atgrasymo, užkardant hibridines grėsmes mūsų kraštui“

„Mes balsuojame ne tik dėl M. Basčio mandato, bet ir dėl to, kiek esame pajėgūs prisidėti prie atgrasymo, užkardant hibridines grėsmes mūsų kraštui“.

Šiandien svarstant klausimą dėl Mindaugo Basčio Seimo nario mandato panaikinimo, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos vardu kalbėjusi Rasa Juknevičienė pabrėžė, kad šis balsavimas parodys, ar Lietuva sugeba apsiginti nuo išorės daromų įtakų, ar mes esame pajėgūs pasakyti, kad netoleruosime, jog „Rosatom“ atstovai būtų vedžiojami po Lietuvos Respublikos Seimą lyg po savo kiemą.

„Sunkiai įsivaizduoju pasekmes, jei Seimas paneigtų ne tik savo kolegų iš Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto, bet ir ilgametį Valstybės saugumo departamento darbą, siekiant užkardyti agresyvų Kremliaus ardomąjį darbą. Mes balsuojame ne tik dėl M. Basčio mandato, bet ir dėl to, kiek esame pajėgūs prisidėti prie atgrasymo, užkardant hibridines grėsmes mūsų kraštui“.

Pasak parlamentarės, tai daryti įpareigoja jau šio Seimo priimta Nacionalinio saugumo strategija ir šios Vyriausybės patvirtinta programa: „daug dėmesio skirsime pasirengimui atsakyti į hibridines grėsmes. Sieksime, kad (…) visuomenė sugebėtų efektyviai reaguoti į (…) pasikėsinimus į Lietuvos suverenitetą, vidaus politiką, mūsų piliečių laisves ir teises“.

„Jei paneigsime savo pačių patvirtintus tikslus, būsime pralaimėję. Tai būtų labai bloga žinia“, – sakė R. Juknevičienė, tokiais savo žodžiais kviesdama palaikyti apkaltą M. Basčiui.

Visa TS-LKD frakcija balsuos už tai, kad priesaiką sulaužęs Seimo narys Mindaugas Bastys netektų mandato ir kad Lietuvos Seimas duotų aiškų atsakymą – Kremliaus interesai čia nebus atstovaujami.

Priminsime, kad Konstitucinis Teismas pareiškė, jog Seimo narys Mindaugas Bastys sulaužė priesaiką ir šiurkščiai pažeidė Konstituciją.

Kitos aktualijos

2020.06.05

G. Landsbergis: „Valstiečiai kišasi į ikiteisminį tyrimą, kuriame patys gali tapti įtariamaisiais“

G. Landsbergis: „Valstiečiai kišasi į ikiteisminį tyrimą, kuriame patys gali tapti įtariamaisiais“
Skaityti daugiau
2020.06.05

ŽLUGO PLANAI PANAIKINTI VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ DISKRIMINACIJĄ ĮSTAIGOSE

ŽLUGO PLANAI PANAIKINTI VYRESNIO AMŽIAUS ŽMONIŲ DISKRIMINACIJĄ ĮSTAIGOSE
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti