2020.07.28

Nacionalinė apklausa įsibėgėja – vien internete jau surinkta daugiau nei 10 000 apklausos atsakymų

Nacionalinė apklausa įsibėgėja – vien internete jau surinkta daugiau nei 10 000 apklausos atsakymų

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų inicijuota Nacionalinė apklausa internete jau sulaukė daugiau nei 10 000 atsakymų. Taip pat apklausa intensyviai vykdoma ir tiesioginiuose susitikimuose su žmonėmis – visoje Lietuvoje iki šios savaitės pabaigos bus aplankyta pusė šalies savivaldybių.

„Nacionalinės apklausos turas per Lietuva yra pats aktyviausias tokio tipo susitikimų su gyventojais turas, kokį mūsų partija yra turėjusi iki šiol. Džiaugiamės, jog žmonės nuo didmiesčių iki mažų miestelių ir kaimų mielai kalbasi, atsakinėja į apklausos klausimus ir išreiškia savo nuomonę. Iš pirminių duomenų matome, kad skirtinguose regionuose vyrauja skirtingos problemos, siūlomi sprendimai ir tos jėgos, su kuriomis TS-LKD turėtų bendradarbiauti po rinkimų. Todėl kai rugpjūčio gale pristatysime apklausos atsakymus – jie tikrai turėtų nustebinti”, – teigia TS-LKD Vykdomojo rinkimų štabo vadovas Andrius Vyšniauskas.

Paštu žmonėms jau išdalinta iš viso 600 tūkst. anketų. Dar 200 tūkstančių anketų respondentus pasiekė kartu su savaitraščiu „Savaitė“. Užpildytą anketą grąžinti į TS-LKD būstinę paštu galima nemokamai.

Iš viso TS-LKD planuoja paklausti per milijoną respondentų, kokios permainos Lietuvoje būtinos pirmiausia. Nacionalinėje apklausoje galima taip pat dalyvauti internetu puslapyje www.nacionalineapklausa.lt. Gyventojų apklausime visoje Lietuvoje dalyvauja ir TS-LKD kandidatai į Seimą bei savanoriai.

TS-LKD atstovai jau aplankė: Palangą, Žagarę, Prienus, Biržus, Kupiškį, Šepetą (Kupiškio rajonas), Ukmergę, Gargždus, Panevėžį, Jurbarką, Klaipėdą, Anykščius, Šiaulius, Žiežmarius (Kaišiadorių rajonas), iki sekmadienio dar bus aplankyta Kretinga, Skuodas, Šilutė, Radviliškis, Šilalė, Kelmė, Ariogala (Raseinių rajonas), Vištytis (Vilkaviškio rajonas). Intensyviai apklausa vykdoma Vilniaus ir Kauno miestuose.

Respondentų prašoma atsakyti į 3 klausimus, apklausa bus vykdoma iki rugpjūčio pabaigos. Rugpjūčio gale bus pristatyti apklausos rezultatai ir TS-LKD siūlymai, kaip įsiklausius į žmonių nuomonę, keisti valstybės ateities kryptį.

 

Kitos aktualijos

2020.11.24

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke
Skaityti daugiau
2020.11.19

„Kelias į problemų sprendimą, visų pirma, slypi atvirume“

Kandidatės į Ministrus Pirmininkus kalba Seimo posėdžių salėje
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti