2016.07.04

„Naujas planas Lietuvai” pristatytas Žemaitijoje, Mažeikiuose ir Skuode

TS-LKD lyderis G. Landsberis ir komanda liepos 4 d. atvyks į Rokiškį ir Kupiškį, liepos 6 d. dalyvaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiuose Vilniuje, liepos 7 d. vyks į susitikimus Ukmergėje ir Anykščiuose.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininkas G. Landsbergis Žemaitijoje, Mažeikiuose ir Skuode diskutavo su vietos bendruomenėmis, susitiko su verslininkais, jaunimu, dvasininkais. Susitikimai ir gyvos diskusijos vyko atvirose erdvėse – miestų skveruose bei parkuose, o jų metu netrūko aktyvių diskusijų ir aštrių klausimų. Anot G. Landsbergio, „žmonės, ypatingai verslininkai, „plane Lietuvai” atranda aktualius ir pritaikomus pasiūlymus, kaip keisti verslo, švietimo, emigracijos padėį šalyje, todėl mums – tai dar didesnis įrodymas, kad tokio plano reikėjo ir jame numatytos priemonės – tinkamos bei įgyvendinamos”.

Praleidus vos vieną dieną Vilniuje, „Naujo plano Lietuvai” turo dalyviai lankėsi Šakiuose – kur TS-LKD lyderis ne tik tradiciškai susitiko su aktyviausiais rajono žmonėmis, jaunimu, bet ir lankėsi vienoje iš moderniausių žemės ūkio įmonių.

Savaitgalį darbingai nusiteikusią komandą išbandė daugiau nei 30 laipsnių karštis, tačiau tai nesutrukdė dalyvauti Molėtų ir Radviliškio miestų šventėse. Molėtuose G. Landsbergis drauge su Seimo TS-LKD frakcijos nariais ir partijos bendražygiais kvietė miestiečius jungtis prie rekordinio švilpimo molinėmis švilpynėmis, o iškart po pietų Radviliškyje kalbėjo apie ekonominius ir švietimo sistemos gerinimo planus, kuriuos Lietuvai pristato TS-LKD parengtas „Naujas planas Lietuvai”.

Nors jau aplankyta daug miestų ir miestelių, plano pristatymo turas bei bendravimas su Lietuvos žmonėmis juda visu greičiu pirmyn: liepos 4 d. atvyks į Rokiškį ir Kupiškį, liepos 6 d. dalyvaus Mindaugo karūnavimo dienos renginiuose Vilniuje, liepos 7 d. vyks į susitikimus Ukmergėje ir Anykščiuose, o liepos 8 d. dalyvaus Prienuose, Birštone bei Pasaulio lietuvių jaunimo susitikime Prienų rajone.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti