2016.07.14

Naujos Lietuvos vizijos pristatymas regionams tęsiasi

Naujos Lietuvos vizijos pristatymas regionams tęsiasi.

Gausi susitikimų pristatant “Naują planą Lietuvai” prabėgo buvusi bei įpusėjo šį savaitė.  Aplankytas Rokiškis, Kupiškis, Ukmergė, Anykščiai, Prienai, Birštonas, Kazlų Rūda, Vilkaviškis.

Susitikimai, pokalbiai su žmonėmis, jų išklausymas ir kartu diskusijos apie tai, ką naujame plane siūlo TS-LKD, vyko įvairiose mietų ir miestelių vietose – aikštėse, amfiteatruose, pievutėse, gamyklose ar net šiltnamiuose. TS-LKD pirmininkas kartu su komanda, vietos lyderiais kalbėjosi su įvairių interesų, profesijų, veiklų atstovais, įmonių vadovais, jaunimu, senjorais ir daugeliu kitų.

Kaip vieną sunkesnių Plano pristatymų TS-LKD lyderis įvardijo Anykščiuose, pomidorų ir agurkų šiltnamiuose. “Ar ateitum dirbti į šiltnamį?” – buvo klausiančių. “Aš dirbau visokius darbus, kai truputį jaunesnis buvau: ir degalinėje, ir statybose, ir filmus verčiau. Dariau viską, kad išlaikyčiau save ir savo šeimą. Šiandien noriu, kad ir Jūs, ir Jūsų vaikai Lietuvoje turėtų daugiau galimybių likti čia gyventi, kurti šeimas, mokytis, uždirbti”, – kalbėjo G. Landsbergis.

Žingeidaus, smalsaus pasaulio jaunimo susibūrime Prienų rajone G. Landsbergis diskutavo apie demografiją, emigraciją ir pridėtinę to vertę Lietuvai. Jaunų išsilavinusių žmonių, kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas – aktualus regionuose, dažnai minimas vietos verslininkų. Pavyzdžiui, Rokiškyje verslininkas, savo verslą pradėjęs prieš 17 m., pina elektrai laidžias virves, žada plėtrą, daugiau nei pusę produkcijos eksportuoja, tačiau vienintelis iššūkis – kvalifikuotos darbo jėgos trūkumas.

Ir tai – tik keletas akimirkų iš didžiulio kone kasdienio “Naujo plano Lietuvai” pristatymo turo Lietuvos miestuose, miesteliuose, kur praktiškai nuolat tenka susidurti, kokio plano regionuose reikia Lietuvai ir jos regionams bei regionuose kasdien dirbantiems, gyvenantiems, vaikus augintiems Lietuvos žmonėms.

Pakeliui į TS-LKD sąskrydį Šventojoje šį savaitgalį, liepos 16-17 d., liepos 15 d. G. Landsbergis su komanda dar aplankys Pakruojį bei Pasvalį.

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti