2020.03.12

„Negalima Seimo išskirti iš kitų institucijų ir visuomenės grupių“

„Negalima Seimo išskirti iš kitų institucijų ir visuomenės grupių“

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partijos pirmininko pavaduotoja Monika Navickienė, reaguodama į LVŽS pirmininko R. Karbauskio pareiškimą, kad Seimo darbas turėtų būti stabdomas dviem savaitėms, pabrėžia, kad toks siūlymas šiuo metu neatsakingas ir konservatoriai jo neketina palaikyti.

„Parlamentarai neturėtų būti privilegijuojami ir išskiriami iš kitų visuomenės grupių – universitetų darbuotojų, mokytojų, socialinių darbuotojų, valstybės tarnautojų ir daugelio kitų profesijų ir institucijų. Priešingu atveju, toks sprendimas primena valdančiųjų norą pasislėpti nuo konstruktyvios kritikos ir Seimo narių teikiamų pasiūlymų bei raginimų Vyriausybei tobulinti krizės valdymą. Kitaip negu siūlo valdantieji, Seimas turėtų kartu su vėluojančia užkardyti grėsmes Vyriausybė rinktis į neeilinius posėdžius, kad būtų kompleksiškai pasiruošta patiems sudėtingiausiems scenarijams visose srityse – pirmiausia – sveikatos apsaugoje, tačiau taip pat ir ekonomikos, švietimo, socialinės apsaugos ir eilėje kitų”, – pabrėžė Seimo narė Monika Navickienė.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti