Šis Seimas kitoks, nei anksčiau buvusieji. Jame kyla daug naujų idėjų. Kai kurios galėtų pagelbėti Seimui atsinaujinti iš esmės, o sykiu – konsoliduotis ne tik senuoju partinės ar frakcinės orientacijos pagrindu, bet ir kitaip – kai seimūnai vienijasi kaip žmonės pagal polinkius, interesus ir patirtis. Svarbu daugiau ko nuveikti Tautai, o tuo tarpu nesiriejant vis dirbti iki didžiosios pertraukos.

Tikrai būtų pagrindo Seime rastis Drobinių kelnių frakcijai (iš įvairių partijų), dorovinei „Be iškirpčių“ frakcijai. Tikėjusių ir vis dar tikinčių horoskopais. Pranašysčių frakcijai (pavyzdžiui, kad R.Paxas dukart bus prezidentu). Nepritariančių raganavimui ne darbo metu. Būsimų apkaltininkų – jau siūlyta urmu šalinti Seimo opoziciją, tegul pratinasi. Kada nors piemenystėje rankas po sijonais kaišiojusių bernų frakcijai, galų gale – Kolaborantų frakcijai. Ši vienytų visus kurioje nors okupuotoje šalyje ėjusius administracines pareigas. Patirtis – bendras turtas.

Pasijustume broliškiau.

Labiausiai Lietuvoje ir stinga brolybės jausmo. Seime, tu esi pašauktas atnaujinti žemės veidą.

Kitos aktualijos

2020.08.12

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti