2018.02.01

Parlamentarai siekia išsamiau išsiaiškinti situaciją dėl Vaiko raidos centro perkėlimo į „Santaros“ klinikas

Posėdžio metu komiteto nariai nori išsamiau išsiaiškinti žiniasklaidoje aprašomą situaciją, kad per artimiausią pusmetį Vilniaus universiteto Vaiko raidos centrą iš apgriuvusių patalpų planuojama perkelti į Santaros klinikų Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro patalpas.

Seimo Sveikatos reikalų komiteto nariai Irena Degutienė, Antanas Matulas, Remigijus Žemaitaitis ir Jonas Liesys ragina komiteto pirmininkę Astą Kubilienę artimiausiu metu surengti išvažiuojamąjį posėdį į Vilniaus universiteto Vaikų raidos centrą ir į Vaikų ortopedijos-traumatologijos centrą „Santaros“ klinikose. Posėdžio metu komiteto nariai nori išsamiau išsiaiškinti žiniasklaidoje aprašomą situaciją, kad per artimiausią pusmetį Vilniaus universiteto Vaiko raidos centrą iš apgriuvusių patalpų planuojama perkelti į Santaros klinikų Vaikų ortopedijos-traumatologijos centro patalpas.

„Manome, kad priimtas sprendimas yra abejotinas, nes gerokai pablogins „Santaros“ klinikose teikiamų ortopedijos-traumatologijos paslaugų prieinamumą ir kokybę. Inovatyvus, modernus ir pagal aukščiausius standartus įrengtas centras „Santaros“ klinikose nebepateisins investicijų, skirtų jo įkūrimui. Be to, numatomos patalpos visiškai netiktų subtilių ir specialių reikalavimų keliamų raidos sutrikimų turinčių vaikučių gydymui“, – pažymi vienas iš kreipimosi autorių Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Antanas Matulas.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti