2019.09.11

Parlamentaras M. Majauskas siūlo finansų ministrui V. Šapokai išlaikyti stuburą

Parlamentaras M. Majauskas siūlo finansų ministrui V. Šapokai išlaikyti stuburą

Šiandien Finansų ministerijai paskelbus ateinančių metų darbo užmokesčio prognozes, kuriose kitąmet planuojamas 7.4% darbo užmokesčio augimas, Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Mykolas Majauskas teigia, jog valdantieji gyvenimą mato pro rožinius akinius.

Seimo Biudžeto ir finansų komiteto narys pažymi, jog Finansų ministerijos prognozė gerokai optimistiškesnė, nei pateikiamos „Swedbank“ ar SEB ekonomistų prognozės, kuriose darbo užmokesčio augimas numatomas iki 5-6.5%.

„Finansų ministerija pateikia prognozes, kuriomis remiantis planuojami ir ateinančių metų valstybės biudžetai. Svarbu pabrėžti, jog ateinantys metai yra rinkiminiai, ir, panašu, jog valdančioji dauguma neatsispyrė pagundai pažiūrėti į gyvenimą pro rožinius akinius. Finansų ministerijos prognozės yra reikšmingai užkeltos lyginant su tuo kas yra prognozuojama bankuose, kuriems tai eiliniai metai, tad jokios paskatos matyti pasaulį kitaip nėra“, – sakė M. Majauskas.

Kartu TS-LKD frakcijos narys pabrėžia, jog prognozių skirtumas reiškia maždaug 150 mln. eurų papildomų „orinių“ pajamų valstybės biudžete, kurios reikalingos įgyvendinti naujiems valdančiosios daugumos pažadams.

„Finansų ministras V. Šapoka yra akivaizdžiai spaudžiamas valdančiosios koalicijos rinkiminiais metais numatyti papildomas išlaidas ir todėl yra priverstas planuoti papildomas pajamas. Deja, pajamos tik pieštos, o išlaidos iš visų mokesčių mokėtojų kišenės bus grynos. Tai dar viena neatsakingos mokesčių reformos „milijardą milijonams“ pasekmė, kurios padarinius jausime dar ne vienerius metus“, – teigė M. Majauskas.

Kitos aktualijos

2019.10.16

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE

Valdantieji ir URM atsisako galimybės blokuoti elektrą iš Astravo AE
Skaityti daugiau
2019.10.16

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“

„Siūlome įpareigoti VRK tikrinti kandidatų į renkamas pareigas duomenis“
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti