2016.11.14

Parlamente prisiekia 2016–2020 metų kadencijos Seimo nariai

Parlamente prisiekia 2016–2020 metų kadencijos Seimo nariai.

Šiandien, lapkričio 14 d., 2016–2020 metų kadencijos Seimas susirinko į pirmąjį posėdį. Parlamento darbas prasidėjo iškilminga dalimi istorinėje Kovo 11-osios Akto salėje.

Išrinktą Seimą pasveikinti atvyko Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.

Sveikindama naujai išrinktą parlamentą, Respublikos Prezidentė D. Grybauskaitė pabrėžė, kad šis Seimas turi galimybių padėti pamatą kokybiškai naujam valstybės raidos etapui ir užtikrinti tinkamas sąlygas visiems Lietuvos žmonėms kurti laimingesnį gyvenimą Tėvynėje. „Esu pasirengusi bendram darbui su visais, su kiekvienu iš Jūsų, kuriems nuoširdžiai rūpi Lietuva. Linkiu sklandžios pradžios, tvirtų apsisprendimų ir susitelkimo. Kad Jūsų sėkmė taptų visų Lietuvos žmonių sėkme“, – kalbėjo šalies vadovė.

Naujieji Seimo nariai tylos minute pagerbė anapilin iškeliavusių Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarų ir buvusių Seimo narių ir visų už Lietuvos Laisvę žuvusių atminimą.

Pirmajame posėdyje prasidėjo Seimo narių prisaikdinimo ceremonija. Seimo nario priesaiką priima Konstitucinio Teismo pirmininkas Dainius Žalimas. Baigęs skaityti priesaiką, Seimo narys pasirašo vardinį priesaikos lapą. Seimo narys, prisiekęs būti ištikimas Lietuvos Respublikai, įgyja visas Tautos atstovo teises.

Nuotraukų galeriją atnaujinsime nuolat.

Nuotraukos – Mindaugo Mikulėno ir Fotobanko (K. Kavolėlio). 

/34 1

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti