2016.06.09

„Prezidentė permainų tikisi iš naujos Vyriausybės“

„Metiniame pranešime šalies Prezidentė įvardijo daug įvairių sričių skaudulių, kelis kartus konstatuodama, kad juos įveikti turės naujoji Vyriausybė, – pažymėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

„Metiniame pranešime šalies Prezidentė įvardijo daug įvairių sričių skaudulių, kelis kartus konstatuodama, kad juos įveikti turės naujoji Vyriausybė, – pažymėjo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis. – Politinės korupcijos išgujimas, socialinių problemų – alkoholizmo, savižudybių, vaikų globos – sprendimas, tvari šalies gynyba, švietimo kokybė, problemos valstybės įmonėse, – tai tos ligos, kuriomis serga mūsų valstybė. Apie tai ne kartą kalbėjome ir priekaištavome valdančiajai daugumai dėl visiško neveikimo šiose srityse. Žemiau kartelės nuleisti jau nebeįmanoma“.

Pasak TS-LKD pirmininko, šįkart Prezidentė kalbėjo be užuolankų, drąsiai citavo viešai pasirodžiusias žinias apie valdžios atstovų prekybą poveikiu, „zadanijas“, spaudimą doriems žiniasklaidos atstovams ir manipuliavimą visuomenės nuomone naudojant valstybės finansus. Prezidentės žodžiai dar niekada neskambėjo taip stipriai.

„Vyriausybė yra politiškai ir moraliai bankrutavusi. Reikšmingų darbų nebesitiki jau ne tik opozicija, bet ir visuomenės balsu kalbanti Prezidentė. Antkapis ketveriems prarastiems metams! Bergždžios darbo grupės ir be jokios strateginės krypties trypčiojanti valstybė. Ir, aišku, korupcija tokia, kokios manėme, kad jau atsikratėme nuo juodosios buhalterijos laikų“, – sakė G. Landsbergis. – Lietuvai reikia naujos kokybės politikos ir tai atsitikti gali tik po naujų rinkimų, naujoje koalicijoje. Prezidentės išvardinti darbai – saugi socialinė erdvė, Lietuvos žmonių gerovės augimas ir visiškas nepakantumas korupcijai, – visa tai turi būti atsakingos naujos politikos kryptys, nepriklausomai nuo partijos“.

TS-LKD šiuos iššūkius pasiruošusi priimti ir parengė planą, kaip Lietuvą išjudinti iš sąstingio ir eiti ekonomiškai bei socialiai stiprios, inovatyvios, skaidrios valstybės kryptimi.

„Norime įnešti vilties žmonėms, kad stagnaciją, korupciją, abejingumą galima įveikti“, – pažymėjo G. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti