2019.03.28

Prie TS-LKD frakcijos jungiasi Seimo narys Justas Džiugelis

Prie TS-LKD frakcijos jungiasi Seimo narys Justas Džiugelis

Šiandien Seimo narys Justas Džiugelis paskelbė prisijungiantis prie Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos.

Parlamentaro teigimu, priimti sprendimą paskatino aiškiai matomas Ramūno Karbauskio siekis sutelkti dar daugiau galios savo rankose, valstiečių kandidatu į prezidentus iškeliant premjerą Saulių Skvernelį, bei suvokimas, kad egzistuoja reali alternatyva dabartinei bei valdančiųjų planuose dėliojamai netolimos ateities situacijai ir prezidento rinkimai čia turi ypatingą svarbą.

„Apsisprendęs paremti Tėvynės Sąjungos iškeltą kandidatę į Prezidentus Ingridą Šimonytę, atnaujinau pokalbius su Gabrieliumi Landsbergiu dėl galimo darbo TS-LKD frakcijoje. Reikia telkti pajėgas, siekiant apginti demokratiją ir konstitucines vertybes Seime ir Lietuvoje. Tik veikdami vieningai galime sustabdyti valstiečių buldozerį Seime“, – savo apsisprendimą argumentavo J. Džiugelis.

Spaudos konferencijoje parlamentaras sakė: „Jungiuosi į didžiausią opozicinę frakciją Seime ir įsipareigoju kartu siekti pokyčių tiek ir parlamente, tiek ir mūsų šalyje. Jungiuosi prie bendraminčių, su kuriais, tikiu, vienodai suprantame, ką reiškia „pagarba“, „žodžio laisvė“ „demokratija“ ir  „Konstitucija“.

Seimo TS-LKD frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis sveikina tokį Justo Džiugelio sprendimą ir pabrėžia, kad demokratinė opozicija Seime toliau nuosekliai stiprėja.

„Džiaugiuosi Justo Džiugelio apsisprendimu prisidėti prie mūsų frakcijos. Jis savo veikla parodė, kad turi drąsos stoti demokratiškų vertybių gynimo pusėn. Tikiuosi, kad jo žingsnis gali paskatinti ir kitus valdančiosios daugumos narius, nepritariančius nedemokratiškiems metodams, išdrįsti jiems pasipriešinti. Susivienijusi ir stiprėjanti opozicija galės dar efektyviau ginti teisės viršenybės, žodžio laisvės ir kitus demokratijos principus”, – teigė G. Landsbergis.

Kitos aktualijos

2020.02.24

Seimo narys E. Pupinis siūlo keisti paramos jaunoms šeimoms būstui įsigyti tvarką

Seimo narys E. Pupinis siūlo keisti paramos jaunoms šeimoms būstui įsigyti tvarką
Skaityti daugiau
2020.02.24

Vyriausybei daugiau nei perpus sumažinus finansavimą vaikų kultūros pasui – klausimai ministrams dėl atsakomybės

Vyriausybei daugiau nei perpus sumažinus finansavimą vaikų kultūros pasui – klausimai ministrams dėl atsakomybės
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2020 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti