2017.03.16

Siekiama užkardyti meno įstaigų vadovų piktnaudžiavimą tarnyba

Profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo projekte – siekis užkardyti meno įstaigų vadovų piktnaudžiavimą tarnyba bei įvesti kadencijų skaičių.

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos nario Vytauto Juozapaičio iniciatyva Seimo nariai Vytautas Kernagis, Irena Degutienė, Ingrida Šimonytė, Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, Monika Navickienė, Eugenijus Jovaiša, Arūnas Gelūnas, Vitalijus Gailius, Robertas Šarknickas parengė ir užregistravo Lietuvos Respublikos profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo projektą, kuriame siūloma nacionalinio, valstybinio ar savivaldybės teatro, ar koncertinės įstaigos vadovą atleisti iš pareigų ir nutraukti su juo sudarytą darbo sutartį, jei vadovas piktnaudžiauja valdžia, diskredituoja teatro ar koncertinės įstaigos autoritetą.

„Profesionaliojo scenos meno įstatymo pakeitimo pataisas užregistravome siekdami pagerinti teatrų ir koncertinių įstaigų veiklą, užkardyti pasitaikančius vadovų piktnaudžiavimo valdžia atvejus, jų veikla sukeltus viešųjų ir privačių interesų konfliktus, kas diskredituoja teatro ar koncertinės įstaigos autoritetą“, – teigė prof. V. Juozapaitis.

Taip pat projekte siūloma sukonkretinti  nacionalinio, valstybinio ar savivaldybės teatro, ar koncertinės įstaigos vadovo kadencijų skaičių ir nustatyti, kad vadovas gali eiti šias pareigas ne daugiau kaip 2  kadencijas iš eilės.

Kitos aktualijos

2019.08.22

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris

Kas būna, kai STT agentai išlaužia ne tas duris
Skaityti daugiau
2019.08.22

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių

Iš Vokietijos-Lietuvos viršūnių
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti