2018.11.23

R. Juknevičienė kreipėsi į Seimo Pirmininką ir R. Karbauskį prašydama paviešinti pastarosios kelionės į Sakartvelą išsamią darbotvarkę

R. Juknevičienė kreipėsi į Seimo Pirmininką ir R. Karbauskį prašydama paviešinti pastarosios kelionės į Sakartvelą išsamią darbotvarkę.

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininko pavaduotoja Rasa Juknevičienė šiandien kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį ir LVŽS frakcijos seniūną Ramūną Karbauskį prašydama kuo skubiau paviešinti pastarojo kelionės į Sakartvelą išsamią susitikimų darbotvarkę.

„Ši mįslinga Ramūno Karbauskio kelionė sukėlė daug abejonių tiek dėl pažeistų įprastų procedūrų, tiek dėl tikrųjų tokio vizito tikslų. Žiniasklaida išsiaiškino, kad buvo nesilaikyta įprastinių Seimo valdybos komandiruočių leidimo procedūrų, nes leidimas suteiktas iš esmės atgaline data, kai jau R. Karbauskis buvo Sakartvele, taip pat buvo nesilaikoma įprasto diplomatinio protokolo reikalavimų, nes susitikimuose su Sakartvelo aukščiausiais pareigūnais nedalyvavo Lietuvos ambasados Sakartvele diplomatai bei neturėjo galimybės girdėti ir fiksuoti, kokias pozicijas Lietuvos vardu dėsto įtakingiausias Lietuvos politikas. Galiausiai, yra visiškai neaiškūs tikrieji vizito tikslai bei siekiai, ypač turint omenyje, kad Sakartvele veikia R. Karbauskio „Agrokoncerno“ verslo partnerio Kremliaus oligarcho A. Rotenbergo įmonės, eksportuojančios trąšas. Todėl kreipiuosi prašydama, kad būtų skubiai viešai pateikta tokio vizito išsami visų įvykusių susitikimų darbotvarkė“, – teigė R. Juknevičienė.

Seimo narė taip pat prašo pateikti atsakymus, kodėl apie šį vizitą nebuvo informuota Lietuvos ambasada Sakartvele.

 

Kitos aktualijos

2020.05.28

Siūloma Vilniaus miestui nupirkti Lietuvos edukologijos universiteto stadioną ir jį rekonstruoti

Siūloma Vilniaus miestui nupirkti Lietuvos edukologijos universiteto stadioną ir jį rekonstruoti
Skaityti daugiau
2020.05.28

Konservatoriai prašo Viešųjų pirkimų tarnybos griežtai vertinti bandymus dangstytis pandemija

Konservatoriai prašo Viešųjų pirkimų tarnybos griežtai vertinti bandymus dangstytis pandemija
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti