J. Razma
2018.06.06

R. Karbauskio veiksmai iškelia daug klausimų

R.Karbauskis, sumenkindamas net Seimo pirmininko ir NSGK pirmininko išsakytą kitokią poziciją, paskelbė, kad reikalingas tolimesnis parlamentinis tyrimas.

R.Karbauskis, sumenkindamas net Seimo pirmininko ir NSGK pirmininko išsakytą kitokią poziciją, paskelbė, kad reikalingas tolimesnis parlamentinis tyrimas. Ir tirti reikia ne ką nors kitą, o konservatorius ir Prezidentę Dalią Grybauskaitę. Mūsų tokiais tyrimais neišgąsdins. Žinoma, galima turint valdančiųjų balsų persvarą po kokio nors imituoto „tyrimo“ dar kartą balsuoti, kad konservatoriai tariamai prilygsta teroristinei organizacijai ar kažkaip panašiai, bet visuomenės tokiomis manipuliacijomis taip lengvai neapgausi.

Galima priminti, kad kaip tik po panašių „tyrimų“ laimėjome Seimo rinkimus. Bet vis dėlto kyla klausimas, kodėl tyrimo taikiniu net nebandant to užmaskuoti pasirenkami tie politikai, kurie principingiausiai pasisako apie Rusijos vykdomą politiką? Gal jau pradedamas vykdyti Kremliaus oligarchų, aprūpinančių iniciatyvos autoriaus verslą rusiškomis trąšomis ir kombainais užsakymas? Jeigu iki šiol R.Karbauskis galėjo atsakyti, kad jokios jo iniciatyvos dabartiniame Seime nerodo, kad jam būtų daroma įtaka dėl jo verslo sąsajų su Rusija, kažin ar išeis taip pasakyti šiuo atveju? Į perspėjimus, kad sudaužius su „MG Baltic“ verslo grupe siejamą galios centrą, jo vietą gali užimti R. Karbauskio – „Agrokoncerno“ galios centras, būdavo atsakoma, kad tai per menka verslo struktūra lyginant su tais buvusiais. Bet gal nereiktų kuklintis. Jeigu prie jo pridėtume Kantoro trąšų imperiją ir „Rostelmašo“ kombainus, ne tokią jau menką struktūrą gauname.

Todėl tenka atidžiai stebėti, ar neišryškės daugiau naujojo nekonstitucinio galios centro kūrimo požymių. O tyrimo iniciatyvos autoriui dera priminti, kad taip ir nesulaukta jo atsakymo į Andriaus Kubiliaus iniciatyvą abiem lygiomis sąlygomis praeiti parlamentinį tyrimą dėl galimų rusiškų ir kitokių netinkamų įtakų.

 

Kitos aktualijos

TS-LKD
2021.05.05

TS-LKD siūlo Seimo rinkimų sistemos nekeisti: pasisako už partijų stiprinimą ir kampanijų skaidrinimą

TS-LKD siūlo Seimo rinkimų sistemos nekeisti: pasisako už partijų stiprinimą ir kampanijų skaidrinimą
Skaityti daugiau
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė
2021.05.05

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: neformalioje EVT daugiausiai dėmesio bus skiriama Europos socialinių teisių ramsčio

R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: neformalioje EVT daugiausiai dėmesio bus skiriama Europos socialinių teisių ramsčio
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti