2017.03.29

„R. Malinauskas turėtų trauktis iš LSA prezidento pareigų“

Po žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos, kaip Druskininkų meras Ričardas Malinauskas išnaudoja savivaldybės darbuotojus, versdamas juos dirbti jo asmeninėje sodyboje, G. Landsbergis neslepia pasipiktinimo mero įžūlumu.

Po žiniasklaidoje pasirodžiusios informacijos, kaip Druskininkų meras Ričardas Malinauskas išnaudoja savivaldybės darbuotojus, versdamas juos dirbti jo asmeninėje sodyboje, http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/rado-sprendima-latezeryje-taip-pasielgti-gali-tik-druskininku-meras-r-malinauskas.d?id=74191584, Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis neslepia pasipiktinimo mero, Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) prezidento įžūlumu.

„Manau, kad gerbdamas kolegas merus R. Malinauskas pats turėtų pasitraukti iš Lietuvos savivaldybių asociacijos prezidento pareigų. Prezidentas atstovauja visoms savivaldybės, o toks jo elgesys, tarsi vergovėje verčiant valstybės tarnautojus ir savivaldybės darbuotojus dirbti privačioje sodyboje, diskredituoja asociaciją, jos vykdomą regionų politiką, demonstruoja menkinamą požiūrį į valstybės tarnybą, –  sako G. Landsbergis. – Jei LSA prezidentas pats to nepadarys, raginu merus priimti ryžtingą sprendimą ir pašalinti R. Malinauską iš šių pareigų“.

Primename, kad 2016 m. gegužę jau buvo pradėta nepasitikėjimo LSA prezidentu R. Malinausku procedūra, tačiau suvažiavimo delegatams neužteko ryžto tam pritarti.

 

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti