2016.06.10

„Rinkėjų pasitikėjimą laimės tie, kas pasiūlys geriausias idėjas“

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ komentuodamas metinį Prezidentės pranešimą teigė, jog net ir šalies vadovė išreiškė nusivylimą dabartine valdančiųjų dauguma.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ komentuodamas metinį Prezidentės pranešimą teigė, jog net ir šalies vadovė išreiškė nusivylimą dabartine valdančiųjų dauguma.

„Iš esmės ji pasakė, kad ši Vyriausybė per ketverius metus nenuveikė nieko, pramiegojo didžiausias Lietuvos bėdas ir akivaizdu, kad likus keliems mėnesiams iki rinkimų tikrai nieko daugiau nebepadarys. Ji yra politiškai, ir visaip kitaip bankrutavusi. Akivaizdu, kad ilgainiui kažkas kitas turės imtis  lyderystės“, – teigė G. Landsbergis.

Prognozuodamas artėjančių rinkimų rezultatus, TS-LKD lyderis teigė, jog esminis klausimas šiuose rinkimuose – idėjų lyderystė.

„Ta partija, kuri pasiūlys geriausias idėjas – laimės rinkėjų pasitikėjimą. Tikiuosi, kad rinkėjai pasirinks išmintingai: vertindami situaciją, vertindami Lietuvos ekonominę bei demografinę būklę, ir tuos žodžius, kurių mes negirdime iš dabartinių valdančiųjų. Tarkim, kalbame, kad iš Lietuvos praėjusiais metais emigravo 45 tūkst. gyventojų. Europos Komisija skambina pavojaus varpais sakydama, kad tai milžiniška problema ir ji vis blogėja, tačiau ar mes girdime ką nors iš Vyriausybės sakant, kad yra būdai kaip tai sustabdyti, kaip pakeisti situaciją?“, – klausė G. Landsbergis.

Vertindamas TS-LKD palikusios Vidos Marijos Čigriejienės situaciją, G. Landsbergis teigė, jog yra šiek tiek platesnė istorija, nei buvo pateikiama žiniasklaidoje.

„Vienas iš esminių skirtumų ir pakitimų, kuriuos aš padariau partijoje tapęs pirmininku, buvo demokratiniai rinkimai iškeliant vienmandatininkus skyriuose. (…) Aš įvedžiau taisyklę, kad būsimą vienmandatininką išsirenka visas skyrius visuotiniame, slaptame balsavime – tai tikra demokratinė procedūra. Ir visuose skyriuose balsavimas įvyko, po kurio pamatėme nemažai pasikeitimų. Skyriaus žmonės pasirinko kitą kandidatą: galbūt jaunesnį, galbūt žmogų, kuris buvo artimesnis, geriau komunikavo. Tai šis demokratinis principas, man rodos, kandidatei, poniai Vidai Marijai labiausiai ir nepatiko. Tuomet aš klausiu: jeigu žmogus nerado susitarimo ir bendravimo su savo skyriumi, ar jis gali tinkamai atstovauti ir visą apygardą? Manau, kad skyrius yra geriausia apygardos reprezentacija: platus, įvairiapusis. Jei susirinkę žmonės tavimi nepasitiki – tai yra esminė problema. Matyt, buvo praleistos progos užmegzti artimesnį ryšį.  Aš išreiškiau pagarbą už darbus, už tai, kas buvo nuveikta, tačiau mes esame laisva ir demokratiška bendruomenė – žmonės gali prisijungti prie mūsų bei taip pat atsijungti nuo mūsų“, – sakė partijos pirmininkas.

Visą interviu su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu galite peržiūrėti čia: http://vod.ziniur.lt/opozicija20160610_output_720p.mp4?1465540452

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti