2019.01.08

Rūpinkimės iš anksto

Azartas tirti negerų asmenų įtaką negerų Vyriausybių veiklai nemažta.

Azartas tirti negerų asmenų įtaką negerų Vyriausybių veiklai nemažta.

Dar vieną kitą naują komisiją parlamentinio darbo nemėgstantiems parlamentarams užimti – kodėl ne? Tiriamasis laikotarpis, rodomas kaip itin aktualus, tai dvi buvusios Vyriausybės. Tačiau, jei dabartinė išsilaikys, tai ir jai po poros metų artėja darbo permainų ir poilsio laikotarpis. Tyrimo apimtį kalendoriniame laike neišvengiamai teks praplėsti.

Jau dabar galėtų būti registruota perspektyvi stumiamo įstatymo pataisa arba papildomas įstatymas, kad tyrimai apimtų ir 2016-2020 metų laikotarpį ir daugėliau Vyriausybių. Kol įstatymas gims – tikriausiai, nelengvai – kaip tik turėtume porą metų laiko reikiamai, dalykiškai, profesionaliai pasirengti.

Žiū. Ramiai, draugiškai praeina būsimieji Seimo rinkimai ir atnaujinta tyrimo komisija arba dvi-trys komisijos išsyk atsiraitoja rankoves, kad kibtų ne į kits kitą, o į darbą. Šarvuoti mokslu įstabiu!

Medžiagõs naujos jau pririnkta, sukaupta, kad apimtų ir 2016-2020 m. neteisėtų įtakų laikotarpį. Patirties – taip pat. Gal atsiras kadrų ir iš buvusių parlamentarų ir buvusių teisininkų. Visiems reikės darbų. O gyvenimas muša raktu (bjot kliučiom) ir tolydžio parūpina Seimui naujų tyrinėsimų temų. Tvarka bus!

Tad yra visos perspektyvos vidaus politikos tęstinumui ir vaisingam žygiui į liaudies gerovę. Itin svarbu – neprarasti laiko, ir tam pasirengimui kaip tik siūlau išnaudoti atsiveriantį Seimo priešrinkiminį laikotarpį. Dveji metai – joukun darbs! Galėtų būti jau dabar formuojamos pasirengimo darbui grupės. Arba Seimo vadovybės, arba parlamentinių partijų iniciatyva. Turbūt ne laikinųjų rinkomitetų, juk jie, kur-ne-kur paėmę vietinę valdžią, likviduosis.

Partijoms – išties graži erdvė su treniruokliais.

Raginkim jaunimą, ypač teisininkų – iš tų, kurie rimtai žiūri į teisę.

Tikiu, kad jų yra.

 

Kitos aktualijos

2020.08.12

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę

Nesiliaujant skundams dėl neprieinamų sveikatos priežiūros paslaugų – kreipimasis į Valstybės kontrolę
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti