2018.07.24

Rusijos pateisininkų blūdai

Tuos teisIninkus, kurie nuo pat buvusio SSRS generalinio prokuroro oficialiai skelbė "išvadas", kad Sausio 13-ąją Vilniuje "mūsiškiai nešaudė", tik valė prieigas prie TV, keblu vadinti teisininkais.

Tuos teisIninkus, kurie nuo pat buvusio SSRS generalinio prokuroro oficialiai skelbė “išvadas”, kad Sausio 13-ąją Vilniuje “mūsiškiai nešaudė”, tik valė prieigas prie TV, keblu vadinti teisininkais. Nebent pateisininkais. Tai užsakomieji ir apmokamieji deržavos pareigūnai, tradiciškai pavaldūs diktatūriniams režimams, o “teisingumas” tąsyk jau nevartotinas žodis.

Dabar toje šalyje demonstruojami nauji pseudoteisiniai kūlvirsčiai, dėl kurių kas nors Lietuvoje turėtų protestuoti, ginčytis. Manau, kad neturėtų. “Ir nesiginčyk su kvailiu”, sakė Aleksandras Puškinas.

O bylų Lietuvos teisininkams tikslas – itin skaidrus. PPP (psichologinis, propagandinis, provokacinis) ir dar kerštas.

Už šią bylą, kurioje Rusija itin blogai atrodo, ir už daugelį kitų pralaimėtų, kuriose ji atrodo nė kiek ne geriau. T’ai Malaizijos “Boingo” numušimas (ne avarija, kaip rašo pataikūnai), tai ir tiksliniai mafijiniai nuodijimai, A.Litvinenkos, tėvo ir dukters Skripalių atvejai. Ši valstybė praktikuoja negailestingą terorą, tai faktas, ir noriai žaidžia gynėjais teroristų aikštės pusėje.

Pačių pasigamintas “įstatyminis” ‘receptas – tai nūnai paviešinti kaltinimai tikriems teisėsaugos pareigūnams užsienyje. Po Lietuvos pareigūnų – grėsmė amerikiečiams.

“Neabejotinai nekalto asmens patraukimas atsakomybėn”. Gal patrauksite Magnickio, Sencovo naikintojus už jų veiksmus? O kad Sausio 13-osios žudynių vadovaujantys agresoriai ir žudikai Rusijos valdžios akyse “neabejotinai nekalti”, tai tuo nereiktų nė stebėtis.

Tokia tat pateisininkų charakteristika, išrašyta sau.

Galbūt Lietuva pasirinkta tęstiniam bei stiprinamam gąsdinimui ir stebėjimui. Kaip reaguos premjeras? Kaip kiti kandidatai į prezidentus? Kremliui irgi reikia apsispręsti.

Gal pabūgę palankiai suvirpės “‘putinferštėjeriai”, sankcijų už agresiją atšaukimo šaukliai? Pasirodykit, pragmatiškieji lietuviai. O kurie mąstote, siųskite užuojautos telegramas tiems deržavos prokurorams.

Nuosmukis į mėšlą irgi skaudus, net kai savanoriškas.

Kitos aktualijos

2020.07.03

„Valdantieji kuria konfliktų politiką, kuris jiems patiems naudinga“

„Valdantieji kuria konfliktų politiką, kuris jiems patiems naudinga“
Skaityti daugiau
2020.07.03

„Atsirado istorinė galimybė turėti ekonomikos proveržį, bet jei elgsimės kaip visada, tai ir rezultatą gausim kaip visada“

„Atsirado istorinė galimybė turėti ekonomikos proveržį, bet jei elgsimės kaip visada, tai ir rezultatą gausim kaip visada“
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti