2020.06.26

Seimas po svarstymo pritarė siūlymui pagerbti savanorius paskelbiant atmintiną Padėkos savanoriams dieną

Seimas po svarstymo pritarė siūlymui pagerbti savanorius paskelbiant atmintiną Padėkos savanoriams dieną

Seimas po svarstymo pritarė Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narių Andriaus Kupčinsko, Irenos Hasse ir Pauliaus Saudargo siūlymui gruodžio 5 dieną paskelbti atmintina–  Padėkos savanoriams diena.

Seimo nariai pažymi, kad savanorystės reikšmė visuomenei naujai atsiskleidė pandemijos ir karantino metu, kada savanoriai aktyviai ir neatlygintinai padėjo kovoje su virusu įvairiose srityse: rūpinosi ir talkino rizikos amžiaus žmonėms, budėjo ir patruliavo viešosiose erdvėse, įvairiomis formomis padėjo medikams, policijos pareigūnams ir kitų tarnybų žmonėms.

„Be jų efektyvaus prisidėjimo, atsakingo požiūrio ir kilnaus darbo kova su užklupusiu virusu būtų žymiai sudėtingesnė, todėl metų pabaigoje būtų šaunu padėkoti savanoriams minint jų dieną, kaip minime kitas profesines dienas, pvz. tarptautinę medicinos darbuotojų dieną“, – sako A. Kupčinskas.

Kitos aktualijos

2020.11.24

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke

Ingrida Šimonytė patvirtinta Ministre Pirmininke
Skaityti daugiau
2020.11.19

„Kelias į problemų sprendimą, visų pirma, slypi atvirume“

Kandidatės į Ministrus Pirmininkus kalba Seimo posėdžių salėje
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti