2020.05.20

Seime pagerbtos Krymo totorių genocido aukos

Seime pagerbtos Krymo totorių genocido aukos

Minint 1944 m. gegužės 18 d. Sovietų Sąjungos diktatoriaus Josifo Stalino vykdytą Krymo totorių deportaciją, terorą, žudynes, etninį valymą, vakar Seimas, Užsienio reikalų komiteto Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio prašymu, tylos minute pagerbė Krymo totorių genocido aukas.

„Šiuo humanistiniu gestu mes taip pat įvertinome totorių nenuilstamą kovą už Krymo priklausomybę Ukrainai ir jų tautos teisę laisvai gyventi savo Tėvynėje – Ukrainos Kryme“, – sakė Transatlantinių santykių ir demokratinės plėtros pakomitečio pirmininkas Emanuelis Zingeris.

Lietuva griežtai smerkia Krymo aneksiją ir nuosekliai laikosi principingos jos nepripažinimo politikos, taip pat pripažįsta Kijeve veikiančio Krymo totorių tautinio parlamento Medžiliso galias.

/2 1

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti