V. Semeška
2023.03.10

Seime prisiekė Vilius Semeška

Seime prisiekė Vilius Semeška

Šiandien Seime prisiekė ir darbą Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijoje pradeda Vilius Semeška. Jis deleguojamas į Teisės ir teisėtvarkos komitetą, taip pat planuojamas jo paskyrimas į Antikorupcijos komisiją.

„Man svarbiausia sąžiningai ir garbingai dirbti stiprinant mūsų valstybę, tarnauti rinkėjams taip, kaip jie iš manęs to tikisi, neprarandant jų pasitikėjimo. Džiaugiuosi, kad TS-LKD frakcija mane deleguoja į ypač svarbų Teisės ir teisėtvarkos komitetą, teigiamai vertindama mano patirtį ir kompetenciją. Esu pasiruošęs sunkiam darbui ir dideliam krūviui. Šiuo metu Lietuvai kaip niekad reikia susitelkimo, greitos reakcijos į geopolitinius įvykius, užtikrinant šalie stabilumą, saugumą bei augančios ekonomikos vystymąsi“, – sako prisiekęs Seimo narys V. Semeška.

Pasak TS-LKD frakcijos seniūnės R. Morkūnaitės-Mikulėnienės, frakcija pasipildo labai aktyviu, politinės patirties sukaupusiu Seimo nariu. „V. Semešką pažįstame kaip itin aktyvų mūsų bendruomenės narį, kurio veikla ilgą laiką buvo nukreipta stiprinant skaidrumo principus politikoje, politinę karjerą pradėjusį Druskininkų savivaldybės taryboje. Todėl jo žinios ir patyrimas, įgytas dirbant savivaldoje, darbas viceministro pareigose Krašto apsaugos ministerijoje, tikrai labai pravers bendrame frakcijos politiniame veikime tiek savivaldos, tiek ir nacionaliniu lygiu“.

Ekonomikos ir bankininkystės išsilavinimą turintis V. Semeška pastaruosius penkerius metus ėjo Vyriausiosios rinkimų komisijos nario pareigas, dirbo frakcijos referentu Seime bei Krašto apsaugos viceministru. Jis turi  patirties ir privačiame sektoriuje – yra vadovavęs kelioms tarptautinėms bendrovėms, buvo valdybos nariu ir pirmininku.

Seimo narys V. Semeška yra apsigynęs magistro laipsnį Vilniaus universitete, baigęs bankininkystės studijas Vilniaus aukštesniojoje ekonomikos mokykloje. Jis taip pat yra Lietuvos Šaulių sąjungos narys Antano Juozapavičiaus šaulių 1-ojoje rinktinėje.

Kitos aktualijos

R. Petrauskienė
2023.03.21

Seime prisiekė Rasa Petrauskienė

Seime prisiekė Rasa Petrauskienė
Skaityti daugiau
R. Juknevičienė
2023.02.17

Rasos Juknevičienės iniciatyva sovietinių tremčių aukų pagerbimas taps tradiciniu Europos Parlamento renginiu 

Rasos Juknevičienės iniciatyva sovietinių tremčių aukų pagerbimas taps tradiciniu Europos Parlamento renginiu 
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų