2018.09.26

Seimo narė A. Bilotaitė kels savo kandidatūrą Klaipėdos mero rinkimuose

Seimo narė A. Bilotaitė kels savo kandidatūrą Klaipėdos mero rinkimuose

Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūno pavaduotoja Agnė Bilotaitė priėmė sprendimą dalyvauti 2019 metų savivaldybių tarybų rinkimuose ir siekti Klaipėdos miesto mero posto.

„Meras neturi būti paradinė figūra. Tai lyderis, kuris savo kasdiene veikla ir pavyzdžiu turi telkti visą miesto bendruomenę ambicingiems darbams. Deja, kaskart sugrįžus į gimtąjį miestą Klaipėdą, skauda širdį. Šiandien Klaipėdos valdžia visai neišnaudoja miesto pajėgumų ir tarsi stovi vietoje, apsnūdusi plūduriuoja be aiškios krypties. Tikiu, kad galiu padėti miestui atsigauti ir sutelkti klaipėdiečius bendram tikslui – kurti sėkmingą Klaipėdą, kurioje gera gyventi visiems. Todėl priėmiau sprendimą dalyvauti mero rinkimuose“, – sako A. Bilotaitė.

Politikė mano, kad svarbiausia pateisinti miestiečių lūkesčius, kurie iš mero laukia racionalaus požiūrio ir aktyvaus veikimo naudojantis visais jam įstatymų suteiktais instrumentais.

„Trečią kadenciją dirbdama Seime niekada neatitrūkau nuo Klaipėdos gyvenimo. Tai miestas, kuriame gimė mano svajonės ir gyvenimo tikslai – jų pasiekiau kartu su Klaipėdos žmonėmis, savo bendražygiais, draugais, miestiečiais. Dabar kartu su jais noriu įrodyti, kad Klaipėda gali daug geriau negu iki šiol, nes miestas turi didžiulį ekonominį, kultūrinį potencialą, kurį būtina atskleisti“, – teigia A. Bilotaitė.

A. Bilotaitė tiesioginiuose Klaipėdos miesto mero rinkimuose kaip TS-LKD kandidatė dalyvavo ir 2015 metais. Tąkart ji įveikė kitus konkurentus ir pateko į antrąjį rinkimų turą kartu su Liberalų Sąjūdžio atstovu Vytautu Grubliausku.

Kitos aktualijos

2018.11.17

KUR R. Karbauskio ir S. Skvernelio žadėtoji DARNA?

Jurgio Razmos kalba TS-LKD partijos Tarybos posėdyje
Skaityti daugiau
2018.11.17

Siūlome mokesčių reformos moratoriumą – tai padėtų išspręsti kitų metų biudžeto problemas

Šiandien vykstančiame Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdyje buvo patvirtinta partijos remiama kandidatė į Lietuvos Respublikos Prezidentus Ingrida Šimonytė. G. Landsbergis pristatė ir naujus visos Lietuvos laukiančius iššūkius. Tai 2019 m. biudžetas, dėl kurio partijos Taryba šiandien priims Rezoliuciją.
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2018 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY