2020.09.15

Seimo narys pakartotinai kreipiasi į Premjerą dėl būstinės Baltarusijos opozicinei Koordinacinei tarybai suteikimo

Seimo narys pakartotinai kreipiasi į Premjerą dėl būstinės Baltarusijos opozicinei Koordinacinei tarybai suteikimo

Seimo Tėvynės Sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Audronius Ažubalis pakartotinai kreipiasi į Ministrą Pirmininką Saulių Skvernelį, ragindamas nedelsiant suteikti saugias, reprezentatyvias ir techniškai gerai įrengtas patalpas Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinės tarybos nariams, po to kai gautas atsakymas, kad kreipimasis pavedamas nagrinėti Užsienio reikalų ministerijai (URM).

„Tai yra nesusipratimas. Sprendimą turėtų svarstyti pati Vyriausybė, o ne Užsienio reikalų ministerija, kuri nuo 2014 m. yra finansuojama mažiausiai iš visų LR ministerijų. Ji neturi jokių galimybių šiai Baltarusijos demokratinės opozicijos Koordinacinei tarybai suteikti reikalingą būstinę“, – teigia Seimo narys A. Ažubalis.

Šiuo kreipimusi Seimo narys ragina neignoruoti paramos reiškimo neatidėliotinumo ir primena mūsų atsakomybę prieš Baltarusijos tautą.

Kitos aktualijos

Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti