2018.10.18

Seimo Pirmininko prašoma atsakyti, kaip jis apgins VTEK nuo R. Karbauskio šantažo

Seimo Pirmininko prašoma atsakyti, kaip jis apgins VTEK nuo R. Karbauskio šantažo

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis kreipėsi į Seimo Pirmininką Viktorą Pranckietį, prašydamas atsakyti, kaip Jis, būdamas Seimo Pirmininkas ir atstovaudamas Seimui bei būdamas atsakingas ir už Seimui atskaitingų institucijų veiklos sąlygas, planuoja apginti Vyriausiąją tarnybinės etikos komisiją (VTEK) nuo šantažo, kurio prieš šią instituciją ėmėsi Seimo valdančiosios Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis, siekdamas sutrukdyti VTEK iki galo objektyviai atlikti švietimo ir mokslo ministrės Jurgitos Petrauskienės bylos tyrimą.

„Esame nustebinti, kad pastarosiomis dienomis vienas iš valdančiosios koalicijos lyderių Ramūnas Karbauskis, kuris ne vieną kartą yra išsakęs nuostatą, kad ministrė J. Petrauskienė dirba labai gerai, ėmėsi šantažuoti VTEK, viešai grasindamas, kad ji turi būti nedelsiant išformuota, o ministrės J. Petrauskienės bylą turėtų tirti tik naujai sudaryta VTEK. Šiame šantaže R. Karbauskis naudoja ir Jūsų pavardę bei Jūsų veiklos epizodus“, – kreipimesi pažymi TS-LKD frakcijos seniūnas.

Atsakyti prašoma nedelsiant, Seimo salėje.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti