2016.09.20

Dėl chaoso šiukšlių tvarkymo srityje atsakomybę turi prisiimti aplinkos ministerija

Šiandien Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija susitiko su Aplinkos ministerijos viceministru Algirdu Genevičiumi bei Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrų direktoriumi Tomu Vaitkevičiumi dėl problemų, kylančių atliekų tvarkymo srityje.

Šiandien Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija susitiko su Aplinkos ministerijos viceministru Algirdu Genevičiumi bei Vilniaus apskrities atliekų tvarkymo centrų direktoriumi Tomu Vaitkevičiumi dėl problemų, kylančių atliekų tvarkymo srityje.

Susitikimo metu buvo aptarti atliekų tvarkymo sutrikimai tiek Kaune, tiek Vilniuje, pabrėžta, jog trūksta tinkamų įrenginių bei leidimų, kurie paspartintų atliekų šalinimą.

Seimo narys Paulius Saudargas akcentavo ir vis dažnesnius gyventojų nusiskundimus dėl atliekų neišvežimo laiku iš gyventojų kiemų, ir vežėjų pasipiktinimą, jog jie priversti taip elgtis, mat atliekas tvarkančios įmonės nutarė nebepriimti iki šiol įprastų atliekų kiekių.

Kauno bendruomenių atstovė tvirtino, jog gyventojai labiausiai nepatenkinti dėl nepakeliamo kvapo, sklindančio iš atliekas turėjusios tvarkyti įmonės. Teigiama, jog gyventojai negali ramiai gyventi, nes yra priversti nuolat kentėti nepakenčiamą dvoką, kuris nežinia kaip gali atsiliepti ir jų sveikatai.

Tuo tarpu ministerijos atstovai dėl gyventojų nusiskundimų atliekų neišvežimu laiku arba sklindančios smarvės problemų neįžvelgia bei kratosi atsakomybės, tačiau dėl nepriimtų teisės aktų, kurie reglamentuotų ką daryti su atliekomis viršijus įprastas normas arba kur galima kaupti iš atliekų gaunamą kurą, atsakomybę kaip tik turėtų prisiimti Aplinkos ministerija.

/14 1

Kitos aktualijos

2020.09.24

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams

Dėl aplinkos ministro K. Mažeikos bandymo įsiteikti rinkėjams medžiotojams – klausimai etikos sargams
Skaityti daugiau
2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti