A. Kubilius
2019.01.18

„Seimo Užsienio reikalų komitetas išreiškė tvirtą paramą A. Kubiliaus kandidatūrai“

Atsižvelgiant į tai, komitetas bendru sutarimu išsakė tvirtą palaikymą A. Kubiliaus kandidatavimui Europos Taryboje ir sutarė aktyviai prisidėti prie paramos Lietuvos kandidatui užtikrinimo.

Šiandien Seimo Užsienio reikalų komiteto posėdyje Seimo narys Andrius Kubilius, Lietuvos iškeltas kandidatas į Europos Tarybos generalinio sekretoriaus pareigas, pristatė savo rinkimų programos pagrindinius prioritetus ir artimiausius planuojamus veiksmus, siekiant kuo platesnės Europos Tarybos narių paramos Lietuvos kandidatūrai.

„Prasideda naujas ir intensyvus laikotarpis, kurį ketinu išnaudoti telkiant paramą svarbiausiems savo programos punktams – Europos Tarybos reformų tęstinumui, organizacijos matomumo ir jos autoriteto stiprinimui, taip pat tolimesniam Europos Tarybos funkcijų konsolidavimui demokratijos stiprinimo ir apsaugos srityje“, – pažymėjo A. Kubilius.

Užsienio reikalų komiteto nariai patvirtino, kad aktyvus dalyvavimas organizacijų parlamentinio matmens veikloje, siekiant efektyvaus ir plataus Lietuvos interesų atstovavimo ir kuo didesnio Lietuvos atstovų jose skaičiaus, yra viena iš svarbiausių tarptautinės parlamentinės veiklos krypčių. Komiteto nariai pabrėžė, kad išnaudojant galimybę Lietuvos atstovams kandidatuoti į aukščiausias tarptautinių organizacijų pozicijas, stiprinamas Lietuvos autoritetas, jos balsas tarptautinėje bendruomenėje geriau girdimas ir išklausomas. Atsižvelgiant į tai, komitetas bendru sutarimu išsakė tvirtą palaikymą A. Kubiliaus kandidatavimui Europos Taryboje ir sutarė aktyviai prisidėti prie paramos Lietuvos kandidatui užtikrinimo.

Kitos aktualijos

A. Vyšniauskas
2021.06.22

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei

TS-LKD frakcijos narys A. Vyšniauskas apie ŽŪM atliktą auditą: UAB “Agrokoncerno grūdai” darė žalą valstybei
Skaityti daugiau
M. Lingė
2021.06.16

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą

M. Lingė: turime stiprinti visuomenės aktyvesnį įsitraukimą į savanorišką veiklą
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti