2016.09.08

Šeštadienį Vilniuje įvyks TS-LKD Tarybos posėdis

Šeštadienį Vilniuje įvyks TS-LKD Tarybos posėdis, bus pristatytas G. Landsbergio siūlomas ministrų kabinetas.

Šį šeštadienį, rugsėjo 10 d., 15 val., Vilniuje (Verslo centre „K29“, Konstitucijos pr. 29) įvyks Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Tarybos posėdis, kuriame bus patvirtinta TS-LKD Seimo rinkimų programos galutinė redakcija, pristatoma Gabrieliaus Landsbergio siūloma ministrų kabineto sudėtis bei apžvelgiama politinė padėtis.

„Lietuvą krečiant neskaidrumo ir korupcijos skandalams, Seimo rinkimus pasitinkame atsinaujinę žmonėmis ir idėjomis, puikiai suprantame dabartines šalies problemas. Esame parengę konkrečius atsakymus, kaip jas spręsti. Turime aiškų planą kaip sukurti gerovę čia, Lietuvoje, ir stiprią komandą, kuri tai įgyvendintų. Sekdami Vakarų politinės kultūros praktika, dar prieš Seimo rinkimus viešai paskelbsime savo pretendentus į ministrų pozicijas. Rinkėjų pasitikėjimo TS-LKD atveju, šie žmonės dirbs būsimoje vyriausybėje. Subūrėme profesionalią komandą ir į ministrų pozicijas pasiūlysime daugiau nei po vieną kandidatūrą – tam, kad po rinkimų, kartu su Prezidente, galėtume paskirti tinkamiausius kandidatus“, – teigė TS-LKD pirmininkas G. Landsbergis.

TS-LKD tarybos posėdyje galutinai patvirtins rinkimų programą „Naują planą Lietuvai“ – solidų kelių šimtų puslapių apimties dokumentą, nubrėžiantį veiklos gaires, jei rinkėjai naujosios Vyriausybės formavimą patikėtų šiai partijai.

Tarybos darbotvarkė pridedama.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti