2017.12.08

„Siūloma didinti „Investuok Lietuvoje“ finansavimą“

Mykolas Majauskas ir Žygimantas Pavilionis ėmėsi iniciatyvos didinti „Investuok Lietuvoje“ pajėgumus.

Užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ dėka 2017 m. Lietuvoje buvo pritraukta apie 200 mln. Eur investicijų, o investuotojų sumokami mokesčiai per metus siekia apie 50 mln. Eur. Šios įstaigos dėka Lietuvoje per metus sukuriama 4 tūkst. naujų gerai apmokamų darbo vietų. 

Dėl šių priežasčių Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos atstovai Mykolas Majauskas ir Žygimantas Pavilionis ėmėsi iniciatyvos didinti „Investuok Lietuvoje“ pajėgumus. Parlamentarai pateikė pasiūlymą didinti Lietuvos Respublikos 2018 metų valstybės biudžeto asignavimus Ūkio ministerijai 1 mln. Eur, kurie būtų nukreipti „Investuok Lietuvoje“ pajėgumams didinti.

„Vienintelis būdas reikšmingai padidinti atlyginimus Lietuvoje yra pritraukti užsienio investicijų, kurios jau dabar Lietuvoje moka pusantro karto didesnius atlyginimus nei mūsų vidurkis. Skirkime laisvus resursus investicijų medžioklei, kitaip ir toliau tuštės regionai, kainos augs greičiau, nei auga atlyginimai, ir emigracijos tempai nesumažės“, – teigė M. Majauskas.

Įmonėje „Investuok Lietuvoje“ dirba 90 apdraustų darbuotojų, iš kurių 65 tiesiogiai dirba su užsienio investicijomis. Tai reiškia, kad vienas darbuotojas per metus į Lietuvą atveda apie 3 mln. Eur investicijų ir sukuria apie 70 gerai apmokamų darbo vietų.

Pasiūlymą didinti „Investuok Lietuvoje“ finansavimą iniciavo TS-LKD frakcijos nariai Mykolas Majauskas ir Žygimantas Pavilionis, o palaikė keturių Seimo frakcijų atstovai: Liberalų sąjūdžio frakcijos narė Aušrinė Armonaitė, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos atstovė Rasa Budbergytė, Lietuvos socialdemokratų darbo frakcijos narys Rimantas Sinkevičius ir frakcijos „Tvarka ir teisingumas“ narys Juozas Imbrasas.

Papildomą 1mln. Eur planuojama skirti iš naujai pritrauktų investuotojų sumokėtų mokesčių į Lietuvos valstybės biudžetą.

Kitos aktualijos

2019.09.20

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“

„Tikiuosi, jog tyrime dėl Rusijos įtakos, NSGK pavyks išlaikyti solidumą“
Skaityti daugiau
2019.09.19

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?

J. Džiugelis ir V. Bakas. Kodėl valdantieji žmones su negalia verčia šiuolaikiniais vergais?
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti