2019.02.20

Susisiekimo ministro prašoma į nepriklausomą auditą įtraukti papildomų klausimų

Susisiekimo ministro prašoma į nepriklausomą auditą įtraukti papildomų klausimų

Seimo narys Laurynas Kasčiūnas, po Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos susitikimo su susisiekimo ministru Roku Masiuliu išgirdęs pažadą dėl nepriklausomo audito Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje, ragina į auditą įtraukti klausimus, į kuriuos ministro dėmesį atkreipė ir STT: ar nebuvo neracionaliai naudojami uosto ištekliai siekiant pagerinti verslo sąlygas verslininkų Igorio Udovickio ir Arūno Tumos, remiančių Valstiečių ir žaliųjų kandidatą Klaipėdos mero rinkimuose uosto generalinį direktorių Arvydą  Vaitkų rinkimuose, valdomoms įmonėms. Parlamentaras taip pat prašo atlikti auditą dėl uosto finansuotų investicinių projektų, susijusių su minėtomis įmonėmis.

STT savo ruožtu kreipėsi į Lietuvos Respublikos susisiekimo ministeriją nurodydama įvertinti, ar Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos atlikti infrastruktūros darbai, susiję su krantinių renovavimu ar gerinimu, kiek tai yra susiję su kreipimesi nurodytais asmenimis, nesudarė išskirtinių sąlygų minėtiems asmenims ir atitiko  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos strateginius ir plėtros planus.

Kreipimesi į ministeriją Seimo narys taip pat prašo nepriklausomo audito metu įvertinti, ar teisėtai ir kokiomis aplinkybėmis atsirado ieškinys partijos pirmininkui, politiniam A. Vaitkaus oponentui liberalui Eugenijui Gentvilui.

STT Seimo narį L. Kasčiūną taip pat informavo, kad STT kreipėsi į Viešųjų pirkimų tarnybą (VPT), prašydama informuoti, jeigu VPT atlikusi veiksmus pagal suteiktą kompetenciją nustatytų korupcijos apraiškų.

Kitos aktualijos

2019.11.20

Seimo nariai prašo Lukiškių aikštės įstatymo projektą perduoti svarstyti Švietimo ir mokslo komitetui

Seimo nariai prašo Lukiškių aikštės įstatymo projektą perduoti svarstyti Švietimo ir mokslo komitetui
Skaityti daugiau
2019.11.20

“In the wake of everything crazy – there has to appear a sober conservative voice”

"In the wake of everything crazy - there has to appear a sober conservative voice"
Skaityti daugiau
daugiau aktualijų
© 2019 Visos teisės saugomos.
AD FINGERS INTERACTIVE AGENCY

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti