2017.12.22

„Susitelkime ateinantiems metams ir nepraraskime vilties“

G. Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ apžvelgdamas praėjusius metus teigė, jog ir jam tai buvo neišsipildžiusių lūkesčių laikas.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) pirmininkas Gabrielius Landsbergis penktadienio „Žinių radijo“ laidoje „Opozicija“ apžvelgdamas praėjusius metus teigė, jog ir jam tai buvo neišsipildžiusių lūkesčių laikas.

„Politikoje mes visi turime tokį iššūkį – matome dažnai daug negatyvo ir siekiame apie jį įspėti, padėti jo išvengti. Tai yra darbo dalis ir tai – neišvengiama. Iš savo, kaip politiko perspektyvos galiu pasakyti, kad tai ir man buvo neišsipildžiusių lūkesčių metai. Praėjusių metų pabaiga ir tas rinkiminis laikotarpis sukosi apie viltį ir naują kokybę. Į Seimą atėjo labai daug naujų žmonių, daug jaunų žmonių. Ir daugelis Lietuvos gyventojų sužiuro į Seimą klausdami, ar išvengsime gėdos dėl kitų klaidų? Taip pat ir, ar išlaikys valdantieji skaidrumo egzaminą? Gausybė diskusijų buvo metų pabaigoje šia tema. Jeigu žiniasklaida ar visuomenė užduos tau klausimą, nepaisant to, kad jis tau labai nepatiks, ar tu į jį atsakysi sąžiningai ir prisiimsi galimas pasekmes? Mano supratimu tai yra XXI a. vakarietiškos politikos standartas. Jei tu išrinktas į Seimą, tu esi atvirame lauke, visi tave matys, visi komentuos, visi turės nuomonių, kai kuriems patiks, kitiems – ne, bet tu negali užremti durų ir reikia su tuo susitaikyti bei sąžiningai atsakyti. Ir tai galbūt gali pradėti kurti naują kokybę ir skaidrumo standartą kitiems metams“, – sakė G. Landsbergis.

Kalbėdamas apie visuomenės politinių partijų vertinimą, G. Landsbergis teigė, jog tai ne tik momentinių skandalų ir jų pasekmių vertinimas, bet ir nuoseklios komunikacijos rezultatas.

„Manau, kad didėjantis visuomenės pasitikėjimas yra nuoseklaus atsivėrimo rezultatas, ir tai tik pradžia. Tėvynės sąjunga yra visų Lietuvos žmonių partija. Ir tas pavadinimas „Tėvynės sąjunga“ – man labai gražus. Jis kartu parodo, kad tai ne sienas statanti bendruomenė, o tiltus tiesianti bendruomenė. Ir ištiesti tuos tiltus, kalbėtis su žmonėmis, kalbėti žmonių balsu yra labai svarbu. Turi paaiškinti, kokioje bendruomenėje stovi ir kam bei ką atstovauji. Ne įsivaizduojamą idealą, o realų žmogų, kuris siekia geresnio gyvenimo sau ir savo vaikams. Taip pat reikia suprasti, jog tavo sprendimai gali nutiesti pagalbos ir vilties ranką tikslams pasiekti. Yra žmonės, kuriems rūpi ir kurie supranta, jog esmines problemas reikia spręsti. Tam čia mes ir esame“.

„Šiek tiek atsitraukiant nuo politikos ir kasdienių rūpesčių, noriu visus nuoširdžiai pasveikinti artėjančių švenčių proga ir labai noriu palinkėti susitelkimo, ramybės, taikos ir svarbiausia vilties, žvelgiant į kitus metus, ir kad ta vilties kibirkštėlė neužgestų“.

Visą interviu su TS-LKD partijos pirmininku G. Landsbergiu galite peržiūrėti čia.

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti