Mieli bendražygiai,

vakar minėjome svarbią politinę sukaktį – prieš 15 metų, vasario 7 d. Tėvynės Sąjunga susijungė su Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjunga. Tai buvo ir yra reikšmingas politinis žingsnis vienijant, telkiant ir stiprinant Lietuvos politinę dešinę.  Mūsų bendruomenė, atsiradus PKTF frakcijai,  tapo didesnė ir stipresnė ne vien tik bendražygių skaičiumi, bet ir idėjomis, bendromis vertybėmis.

Tvirtas mūsų bendruomenės politinis ir geopolitinis stuburas. Bekompromisė laikysena kovojant už Lietuvos laisvės ir nepriklausomybės idealus. Istorinio teisingumo siekis ir istorinės atminties puoselėjimas. Tai nepajudinami pamatai, ant kurių toliau tvirtai stovėsime ir kartu atlaikysime visas audras bei iššūkius.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie tuomet suprato susijungimo svarbą – Tėvynės Sąjungos tuometei vadovybei, Andriui Kubiliui, Rasai Juknevičienei, prof. Vytautui Landsbergiui. Ypatingai ačiū dr. Povilui Jakučioniui, tuomečiam LR Seimo nariui, LPKTS pirmininkui ir jo komandai, už didelį ir nuoseklų darbą, kad bendros vertybės ir idėjos būtų geriau atstovaujamos politiniame lygmenyje ir girdimos visuomenėje. Nuoširdžiai dėkojame ilgametei TS-LKD PKT frakcijos pirmininkei Vincei Vaidevutei Margevičienei, vadovybei – Petrui Musteikiui,  Arvydui Anušauskui, a.a. Jūratei Marcinkevičienei, Algirdui Blažiui, Donatui Jankauskui, Valerijai Jokubauskienei, Juozui Stanėnui, Primai Petrylienei, Vilhelmui Haasei, Birutei Kažemėkaitei,  Edvardui Strončikui, G. Uogintui, ilgametei sekretorei  Onai Aldonai Tamošaitienei, a.a. Romualdui Paplauskui, ilgamečiams skyrių pirmininkams – Primai Petrylienei (Anykščiai), Vytautui Linkevičiui (Biržai), Juozui Stanėnui (Grigiškės), Janei Paulauskienei (Jonava), Juliui Lukiui (Joniškis), Jonui Šleževičiui (Kėdainiai), Vytautui Pranciškui Mickui (Klaipėda), a.a. Jonui Šatkui (Klaipėdos r.),

Jadvygai Korsakienei (Pakruojis), Antanui Sudavičiui (Pasvalys), Algiui Kazūlėnui (Rokiškis),  Lorėtai Kalnikaitei (Šilalė), Tėrėsei Ūksienei (Šilalė), Antanui Stankui (Tauragė), Birutei Žilėnienei (Ukmergė), koordinatoriui Jurgiui Endziulaičiui (Klaipėdos apskritis).

Parodytas gebėjimas telktis dėl bendrų Lietuvos tikslų tebūna ir toliau mums visiems geras pavyzdys, kad stipresni ir Lietuvai naudingesni esame būdami vieningi bei susitelkę. Ačiū kiekvienam iš Jūsų, kurie remia ir stiprina šią mūsų bendruomenę, kurie supranta vienybės kelio svarbą.

Tebūnie tai įkvėpimas ir mūsų bendruomenės tolesniam stipriam žygiui.

Pagarbiai

TS-LKD pirmininkas Gabrielius Landsbergis

TS-LKD Politinių kalinių ir tremtinių frakcijos pirmininkė Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė

Kitos aktualijos

2020.09.23

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto

Po A. Navalno apnuodijimo – siūlymas griežtinti sankcijas Rusijai ir atsisakyti „Nord Stream 2“ projekto
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti