Mieli Bendražygiai!

Gražus pavasaris! Žydi sodai! Tikiuosi, ir nuotaika visų puiki.

Tik laukiant rudens, dar reikia padaryti daug darbų. Kaip sako lietuvių patarlė – „ką pasėsi, tą ir pjausi“.

Nenoriu šiandien kalbėti apie tai, kaip gyvenam, kokios problemos, ką tas ar anas padarė ar nepadarė. Tuo labiau, kad paskutiniame partijos Tarybos posėdyje kalbėjome apie šios Vyriausybės darbus ir sudėtingą Lietuvos žmonių kasdienybę. Todėl būtų naivu nematyti problemų, kurias dar reikia spręsti. Ir mes tam pasiruošę.

Esame skirtingi, tačiau mus jungia ta pati misija – vilties Lietuvos siekis. Šiandien mums reikalingas ne saldus optimizmas, kartojantis, kad esą  gyvename gerai, bet viltis, kad yra  kelias, kuriuo žengdami galime įveikti tamsą ir tapti teisinga, ekonomiškai klestinčia ir tvirtą vertybinį pamatą turinčia valstybe.

Lietuvos ekonominio atsigavimo planas – pirmas svarbus žingsnis link vilties Lietuvos. Tai solidi, tvirtais argumentais paremta programa. Tačiau neapsigaukime, jog svarbiausias darbas jau padarytas. Mūsų uždavinys – išversti šį planą į kiekvienam Lietuvos žmogui suprantamą ir aktualią kalbą. Kalbame apie politikos atsinaujinimą – jį suprantu, pirmiausia, kaip ėjimą pas žmones ir kalbėjimą ne tik specialistams suprantama, bet kasdiene žmonių kalba. Tik tada, kai  TS-LKD planas Lietuvai taps visos Lietuvos planu, galėsime kalbėti apie vilties atgavimą.

Tiesa, svarbūs dar ir kiti dalykai. Pirmiausia, turime ne mažiau tvirtai ir ryžtingai pristatyti mūsų parengtas Lietuvos šeimų stiprinimo, saugios nuo smurto, alkoholizmo, patyčių visuomenės, skaidrios politinės sistemos, saugios ir sugebančios gintis Valstybės programas.  Turime  aiškiai  ir garsiai pasakyti, kad Vilties Lietuva – tai  orus žmogus, stiprios šeimos, atsakingai auginančios vaikus; tai mokyklos, kur ugdomi ne vykdytojai, bet kūrėjai ir kartu puoselėjama pagarba mokytojui; tai padori valdžia, tarnaujanti bendram gėriui, telkianti, o ne skaldanti visuomenę.

Privalome pripažinti ir tai, kad žmonės Lietuvoje nusivylė politikų pažadais, pavargo nuo partijų rietenų. Todėl labai svarbu ne tik tai, kokią programą parengėme, bet ir tai, kiek  kasdieniame gyvenime mūsų darbai nesiskirs nuo žodžių, ar mes patys būsime vilties liudytojai.  Jei norime, kad žmonės patikėtų, jog nuoširdžiai siekiame permainų, kiekvienas pradėti turime nuo savęs, nuo tarpusavio santykių, viešų pareiškimų intonacijos.

Popiežius Pranciškus kartoja, kad kiekviena karta turi savą kovą už teisingesnį pasaulį ir labai svarbu, jog nepamirštume, kad vertybės ir kompetencija yra du paukščio sparnai – jei norime kilti į viršų – svarbūs jie abu.

Aš tikiu mūsų partijos nauja programa ir žmonėmis, kurie ją gali įgyvendinti.

Turiu viltį ir tikiu, kad mano anūkai augs ne tuštėjančioje, sutrikusioje, bet augančioje ir europietiškoje Lietuvoje.

 

 

Kitos aktualijos

J. Urbanavičius
2020.12.18

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę

J. Urbanavičius skleis miško puoselėjimo idėjas ir remsis praktikų patirtimi – parlamente subūrė bendraminčių grupę
Skaityti daugiau
TS-LKD
2020.12.16

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis

TS-LKD vykdomuoju sekretoriumi paskirtas Martynas Prievelis
Skaityti daugiau
Daugiau aktualijų

DABAR PATS GERIAUSIAS METAS PRISIJUNGTI PRIE MŪSŲ

Kviečiame tapti Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų nariu. Tai padaryti – visiškai nesudėtinga, tiesiog užpildykite šią anketą ir mes su jumis susisieksime bei pakviesime į pirmą susitikimą.Registracija atlikta sėkmingai

Uždaryti